Нардепам купили 485 ноутбуків по 11 тисяч гривень кожен

Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на Вісник державних закупівель.

ТОВ КПІ-сервіс вибраний постачальником 485 ноутбуків на загальну суму 5,49 млн грн. Кожен комп’ютер вартістю 11,3 тис. грн. має встановлену пам’ять не менше 4 Гб і діагональ монітора 23 дюйми.

Прес-служба Верховної Ради підкреслила, що придбання нових ноутбуків потрібне, щоб забезпечити повну відкритість, прозорість і підзвітність парламенту перед виборцями.

“Придбання сучасних засобів… дозволить поліпшити оперативність і якість законотворчої роботи, підвищити рівень використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у Верховній Раді, забезпечити повну відкритість, прозорість і підзвітність парламенту перед виборцями” – пише прес-служба.

Як мовиться в повідомленні, окрім 485 мультимедійних комплексів Управління справами ВР придбало 446 багатофункціональних пристроїв (3 в 1: функції принтера, сканера, копіра).

За даними прес-служби ВР нині майже 70% засобів комп’ютерної техніки (більше 1400 з 2100 комплектів), “як фізично, так і морально застаріли, оскільки були придбані упродовж 2000-2005 років”.

“Стовідсоткова фізична зношеність засобів… не дозволяє звертатися в сервісні центри виробників по ремонту, оскільки і сама техніка, і запасні частини до неї, вже зняті з виробництва”, – пише прес-служба.

“У травні 2011 року Комітетом з питань регламенту депутатської етики і забезпечення діяльності було прийнято колегіальне рішення про напрям бюджетних асигнувань, передбачених раніше на компенсацію житлового забезпечення народним депутатам України, на придбання нової комп’ютерної техніки” – говориться в повідомленні.

Одночасно, як обіцяють у ВР, після оновлення парку комп’ютерів народних депутатів виведені з експлуатації комп’ютери (2006 року) пройдуть профілактичні роботи і будуть встановлені в структурних підрозділах апарату ВР.

У свою чергу, депутат від НУ-НС Ірина Геращенко заявила, що має намір відмовитися від свого ноутбука.

“Вважаю, що можна було б вийти з ініціативою, щоб поки що в період економічної кризи депутати працювали на своїх ноутбуках або планшетах. Мої спостереження – у усіх грамотних і свідомих колег вони є, і вони спокійно б відмовилися від закупівлі цих дорогих компів”, – написала вона в Facebook.

“Принаймні, я планую так зробити – у мене є і ноутбук, і планшет, нехай ті гроші заощадять для інших потреб спішніших”, – додала вона.

Нагадаємо, в понеділок заступник глави фракції Партії регіонів у Верховній Раді Вадим Колесниченко заявив, що чорнобильці можуть не розраховувати на виплату боргів держави, оскільки у бюджеті немає грошей.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
На Донбас прибувають миротворці

На першу лінію оборони в Донецькій та Луганській областях починають прибувати спеціально відряджені українські військовослужбовці, більшість з яких брали участь у миротворчих місіях під егідою ООН. Про це інформує пресцентр штабу ООС. Схожі статті: Укрзалізниця з 1 червня відновить рух приміських поїздів Окупанти на Донбасі постійно порушують домовленості Порошенко знає …

Новини
Українці можуть змінити виборчу адресу онлайн

Громадяни України можуть змінити виборчу адресу онлайн для участі у голосуванні на місцевих виборах до 9 вересня. Схожі статті: Рада хоче змінити закон про вибори Мовне законодавство до виборів спробують змінити Хакери можуть зірвати вибори

Новини
Кaмeри aвтoфіксaції пoрушeнь ПДР фiксувaтимуть все на дорозі

Кaмeри aвтoфіксaції пoрушeнь ПДР фiксувaтимуть нe лишe пeрeвищeння швидкості, а й порушення ПДР під час проїзду перехресть на червоне світло та їзду смугою громадського транспорту. Схожі статті: Законопроект про проведення виборів мерів у два тури Рада блокована у вихідні Тиждень відмови від навчання