Визначився перший лідер-кандидат серед майбутніх мажоритарників на виборах до Верховної Ради в 2012

Новини

Підготовка до майбутніх мажоритарних виборів в Україні фактично стартувала. Перші соціологічні дослідження по території майбутніх мажоритарних округів показують свої результати. Судячи з оприлюдненого соціологічного дослідження Всеукраїнської соціологічної служби, яку очолює член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор – М. МИХАЛЬЧЕНКО, у нас визначився перший надзвичайно впливовий учасник мажоритарки – Богдан Губський

Так згідно із випискою з аналітичного звіту «Соціально-політичні орієнтації населення Золотоніського виборчого округу» Всеукраїнською соціологічною службою нещодавно проведено соціологічне опитування за квотною вибіркою на Золотоноському виборчому окрузі.

2510 респондентів Драбівського, Золотоніського, Канівського, Чорнобаївського районів та міст Золотоноша і Канів, відповідаючи на запитання: «Якби вибори у Верховну Раду України відбулися сьогодні, то кому із політиків Ви віддали б свій голос?», – виявили впевнену прихильність народному депутату України – Богдану ГУБСЬКОМУ із найвищим показником: 19,2%. За ним – Володимир ГРЕСЬ, у якого – 6,4%.

Далі, по низхідній, розташувалися наступні кандидатури: Володимир ЛУК’ЯНЕЦЬ – 4,9%; Юрій МЕЛЬНИК – 4,2%; Олексій ГОЛОВКО – 2,7%.

Варто зауважити, що квотна, а не маршрутна вибірка, була впроваджена Всеукраїнською соціологічною службою, аби максимально забезпечити анонімність опитування, оскільки при поквартирному спілкуванні частина респондентів або дає не досить правдиву відповідь, або не демонструє змістовної, «ховаючись» за пунктом «важко відповісти».

З проханням прокоментувати новину ми звернулись до Руслана ПАВЛЕНКА, політолога АЦ «СоцІнтел», редактора сайту Вибори.Орг.

«Не усі народні депутати можуть бути політиканами. Для партійних списків, так, більш корисне вміння бути популістом чи блазнем. Але частина серйозних людей, знання та досвід яких не завадять при прийнятті важливих загальнонаціональних рішень в парламенті по своїй природі не будуть загравати з виборцем. Їм легше взяти зобов’язання та виконати його.

Богдана Губського не можна назвати ідеальним політиком для партійного списку – він майстер компромісів та домовленостей, сильна та самостійна постать, яку партія не проконтролює, але й який не стане партію очолювати. Мажоритарка якраз для нього.

Впливові депутати, які як Губський чудово знають свої території, набагато більше принесуть користі саме як лобісти своїх округів», – підсумував політолог.

Джерело: Вибори.Орг

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Закон про державну мову. Проголосовано

Верховна Рада України проголосувала за законопроект №5670-д “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Схожі статті: Обрано спікером Рибака Рада продовжить розгляд законопроекту про мову Мовний закон недосконалий

Новини
Опрацьовано 100% протоколів за кордоном

Центральна виборча комісія України опрацювала 100% протоколів на закордонних виборчих дільницях у другому турі виборів президента України. Схожі статті: Підраховано більше 96% протоколів У ЦВК опрацювали 99,84% протоколів «Свобода» наполягає на перевірці протоколів ОВК

Новини
Хто насправді дзвонив людям від Порошенка

У передвиборчому штабі кандидата в президенти Петра Порошенка підтвердили запуск автоматичних дзвінків виборцям, під час яких робот голосом Порошенка закликає голосувати за нього. Схожі статті: Формат дебатів досі не погоджений Підраховано більше 96% протоколів Призначено нового голову податкового комітету