“Наша Україна” просить Європу прислати своїх людей на вибори-2012

Новини

“Наша Україна” звернулась до всіх європейських політичних партнерів з проханням надіслати спостерігачів на майбутні парламентські вибори в 2012 році.

Як повідомила прес-служба “Нашої України”, про це заявив голова політради цієї партії Валентин Наливайченко, який сьогодні бере участь у 20-му щорічному конгресі Європейської народної партії (ЄНП), що проходить у Марселі (Франція).

За його словами, угода про політичну асоціацію між Україною та ЄС, проведення чесних парламентських виборів у 2012 році, об’єднання української демократичної опозиції задля якісної зміни життя в країні – це фундаментальні кроки для реалізації європейського вибору України та формування єдиного європейського демократичного простору.

Крім того, у спілкуванні з європейськими партнерами Наливайченко наголосив на посиленні авторитарних тенденцій в Україні, що виявляється у переслідуванні опозиційних політиків, наступі на демократичні свободи і права звичайних громадян.

“Втім, авторитарні дії режиму на чолі з президентом Віктором Януковичем не є суттю справжньої України. Більшість громадян України не схвалюють політики теперішньої влади, протестують проти неї та відмовляють їй у політичній довірі”, – зауважив нашоукраїнець.

Наливайченко також підкреслив, що після укладення угоди про асоціацію Україна-ЄС, спільним завданням № 1 стане захист вільного волевиявлення в Україні.

“Від імені “Нашої України” звертаюсь до всіх європейських політичних партнерів з проханням надіслати спостерігачів на майбутні парламентські вибори в 2012 році”, – резюмував політик.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
lifecell блокує дзвінки з фіксованих номерів на телефони абонентів, що пішли від нього до інших операторів

ДП «Український державний центр радіочастот» підтвердив факт блокування дзвінків з фіксованих номерів Укртелекому на номери колишніх абонентів lifecell, які покинули оператора в межах послуги перенесення номера (MNP). Схожі статті: Телефони військових прослуховуються Перенесення виборів на 2015 рік — це пусті слова Хакери можуть зірвати вибори

Новини
Мільйонер може очолити СБУ

Депутату Владиславу Бухарєву з фракції «Батьківщина» Зеленський запропонував обійняти посаду глави СБУ. Схожі статті: Ярош може мобілізувати 7 тисяч Комуністи вважають призначення глави НБУ легітимним Список опозиції має очолити Яценюк

Новини
Закон про державну мову. Проголосовано

Верховна Рада України проголосувала за законопроект №5670-д “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Схожі статті: Обрано спікером Рибака Рада продовжить розгляд законопроекту про мову Мовний закон недосконалий