“Наша Україна” просить Європу прислати своїх людей на вибори-2012

Новини

“Наша Україна” звернулась до всіх європейських політичних партнерів з проханням надіслати спостерігачів на майбутні парламентські вибори в 2012 році.

Як повідомила прес-служба “Нашої України”, про це заявив голова політради цієї партії Валентин Наливайченко, який сьогодні бере участь у 20-му щорічному конгресі Європейської народної партії (ЄНП), що проходить у Марселі (Франція).

За його словами, угода про політичну асоціацію між Україною та ЄС, проведення чесних парламентських виборів у 2012 році, об’єднання української демократичної опозиції задля якісної зміни життя в країні – це фундаментальні кроки для реалізації європейського вибору України та формування єдиного європейського демократичного простору.

Крім того, у спілкуванні з європейськими партнерами Наливайченко наголосив на посиленні авторитарних тенденцій в Україні, що виявляється у переслідуванні опозиційних політиків, наступі на демократичні свободи і права звичайних громадян.

“Втім, авторитарні дії режиму на чолі з президентом Віктором Януковичем не є суттю справжньої України. Більшість громадян України не схвалюють політики теперішньої влади, протестують проти неї та відмовляють їй у політичній довірі”, – зауважив нашоукраїнець.

Наливайченко також підкреслив, що після укладення угоди про асоціацію Україна-ЄС, спільним завданням № 1 стане захист вільного волевиявлення в Україні.

“Від імені “Нашої України” звертаюсь до всіх європейських політичних партнерів з проханням надіслати спостерігачів на майбутні парламентські вибори в 2012 році”, – резюмував політик.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Вже 70 осіб хоче бути президентом України

Станом на 2 лютого понад 70 осіб подали документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатами в президенти України. Схожі статті: Яценюк хоче бути президентом У виборах 2012 візьме участь 22 політичних партій Порошенко хоче відновити кордон

Новини
Православній церкві України вручили Томос

Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію для Православної церкви України. Схожі статті: Розкіш у церкві Путін назвав стратегічну помилку України Новий КПК зробить з України поліцейську державу

Новини
Президент заслухає доповідь силовиків у зв’язку з вибухами поблизу Ічні на Чернігівщині

Президент Петро Порошенко заслухає доповідь силових відомств у зв’язку з ситуацією, що склалась через вибухи на складах боєприпасів поблизу м. Ічня Чернігівської області. Схожі статті: Суд заборонив акцію на Майдані і поблизу головних урядових споруд Президент ветував введення біометричних паспортів Президент Польші виступив у Верховній раді.