“Наша Україна” просить Європу прислати своїх людей на вибори-2012

Новини

“Наша Україна” звернулась до всіх європейських політичних партнерів з проханням надіслати спостерігачів на майбутні парламентські вибори в 2012 році.

Як повідомила прес-служба “Нашої України”, про це заявив голова політради цієї партії Валентин Наливайченко, який сьогодні бере участь у 20-му щорічному конгресі Європейської народної партії (ЄНП), що проходить у Марселі (Франція).

За його словами, угода про політичну асоціацію між Україною та ЄС, проведення чесних парламентських виборів у 2012 році, об’єднання української демократичної опозиції задля якісної зміни життя в країні – це фундаментальні кроки для реалізації європейського вибору України та формування єдиного європейського демократичного простору.

Крім того, у спілкуванні з європейськими партнерами Наливайченко наголосив на посиленні авторитарних тенденцій в Україні, що виявляється у переслідуванні опозиційних політиків, наступі на демократичні свободи і права звичайних громадян.

“Втім, авторитарні дії режиму на чолі з президентом Віктором Януковичем не є суттю справжньої України. Більшість громадян України не схвалюють політики теперішньої влади, протестують проти неї та відмовляють їй у політичній довірі”, – зауважив нашоукраїнець.

Наливайченко також підкреслив, що після укладення угоди про асоціацію Україна-ЄС, спільним завданням № 1 стане захист вільного волевиявлення в Україні.

“Від імені “Нашої України” звертаюсь до всіх європейських політичних партнерів з проханням надіслати спостерігачів на майбутні парламентські вибори в 2012 році”, – резюмував політик.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Президент заслухає доповідь силовиків у зв’язку з вибухами поблизу Ічні на Чернігівщині

Президент Петро Порошенко заслухає доповідь силових відомств у зв’язку з ситуацією, що склалась через вибухи на складах боєприпасів поблизу м. Ічня Чернігівської області. Схожі статті: Суд заборонив акцію на Майдані і поблизу головних урядових споруд Президент ветував введення біометричних паспортів Президент Польші виступив у Верховній раді.

Новини
DWnews неправильно формулює війну на Донбасі

У Міністерстві закордонних справ України чекають на уточнення з боку німецького видання DW за використання формулювання “громадянська війна” щодо війни на Донбасі. Схожі статті: Рада підтримає воєнний стан на Донбасі Перенесення виборів на 2015 рік — це пусті слова Чи відбудуться вибори на Донбасі

Новини
Паспорт тепер буде пластиковий

Кабінет міністрів скасував можливість оформлення внутрішнього паспорта громадянина у формі книжечки. Схожі статті: Новий порядок оформлення закордонних паспортів Регіонали пояснили, чи треба носити з собою паспорт Кабмін затвердив зразок біометричного паспорта