Адміністрації Януковича подали список “своїх людей” у мажоритарних округах Львівщини

У розпорядження редакції Gazeta.ua надійшли копія документів на ім’я глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна, в яких пропонується перелік кандидатів від Партії регіонів у мажоритарних округах на території Львівської області.

Документ із додатком підписаний нібито від імені колишнього голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Цимбалюка, хоча місця з підписом екс-губернатора зафарбовано чорним кольором.

Зокрема, у листі йдеться про виконання доручення глави АП Льовочкіна і пропонується додаток із переліком ймовірних кандидатів-мажоритарників у Львівській області.

Усього вказано 12 мажоритарних округів із зазначенням кількості районів, які входять до кожного округу, та точної кількості виборців.

Серед кандидатів у народні депутати від влади є Петро Писарчук (народний депутат-регіонал), Павло Ткачук, Дмитро Добродомов (гендиректор телеканалу ZIK), Іван Залізний, Микола Криштопа, Петро Федашко, Іван Бокало, Тарас Федак, Анатолій Дейнека, Лев Грицак, Олег Канівець, Андрій Починок.

Більшість з них належить до Партії регіонів та “Сильної України”. Є навіть кандидат від Української партії мера Калуша Ігора Насалика – Канівець.

Також у документі за деякими округами закріплено двох висуванців. Зокрема, на “лаві запасних” опинились Ігор Чопко, Сергій Вишневський, Сергій Сенчук, Тарас Козак, Богдан Піх, Орест Фурдичко, Олексій Радзієвський, Петро Димінський (президент львівського ФК “Карпати”) , Андрій Кіт і навіть представник опозиційної Української народної партії Тарас Батенко.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Політика
В Україні запроваджено воєнний стан з 26 листопада 2018 року

Cекретар Ради безпеки і оборони України Олександр Турчинов повідомив про запровадження з 14:00 26 листопада 2018 року воєнного стану в Україні. Схожі статті: Рада підтримає воєнний стан на Донбасі Медичний висновок про стан здоров’я Тимошенко сфальсифіковано Вибори президента РФ порушують міжнародне право. Порошенко закликає ЄС не визнавати вибори в Криму …

Політика
Призначення Д.Іванова головою Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області

Президент України Петро Порошенко призначив Дмитра Іванова головою Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області з тримісячним випробним терміном. Схожі статті: У Харківської обласної державної адміністрації нова голова Порошенко "підчистив" співробітників Адміністрації президента Адміністрації Януковича подали список “своїх людей” у мажоритарних округах Львівщини

Політика
Щодо перейменування областей

Розгляд проектів змін до Конституції України про перейменування Дніпропетровської та Кіровоградської областей відкладається через те, що ще не всі фракції визначилися з їх підтримкою, а найбільші дискусії викликає перейменування Дніпропетровської в Січеславську. Схожі статті: Рада безпеки ООН одноголосно ухвалила резолюцію щодо авіакатастрофи Політика США щодо України стане жорсткішою Перекваліфіковано злочин …