Вибори у жовтні 2012 року прирівнюються до подій часів 1989-1990 років

Для того, щоб зміни в країні відбулися, треба кидати клавіші та йти у народ. Про це заявив лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко під час 9-го засідання Polit Club у Києві.

«На посади мерів, депутатів, президентів винесло не краще, не сильніше – сірість, слухняність. 20 років ми говоримо про зміну еліт, і вибори у жовтні 2012 року дають нам такий шанс», – наголосив Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» порівняв нинішні часи з 1989-1990 рр., коли нові люди на виборах завалювали перших секретарів обкомів, горкомів тощо.

Гриценко підкреслив: систему змінюють люди.

«Нам ніхто з космосу її не скине. Тому треба, як у царській Росії, ставати народниками, кидати клавіші і йти до людей, у тому числі – до бабусь, які програми не читають, а на вибори ходять. Потрібна дифузія ідей», – вважає Гриценко.

Він також переконаний, що «партії інтернету» час ставати партією громадян.

«Я максималіст і не хочу чути матри і байки про те, що з корупцією боротися віками, змінювати економіку – це десятиліття. Треба міняти владу. Треба всім докласти зусиль і розірвати зачароване коло, в якому Україна ризикує перетворитися на failed state».

Нагадаємо, Рада партії «Громадянська позиція» прийняла рішення відкрити списки всіх своїх кандидатів на парламентських виборах.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Закон про державну мову. Проголосовано

Верховна Рада України проголосувала за законопроект №5670-д “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Схожі статті: Обрано спікером Рибака Рада продовжить розгляд законопроекту про мову Мовний закон недосконалий

Новини
Опрацьовано 100% протоколів за кордоном

Центральна виборча комісія України опрацювала 100% протоколів на закордонних виборчих дільницях у другому турі виборів президента України. Схожі статті: Підраховано більше 96% протоколів У ЦВК опрацювали 99,84% протоколів «Свобода» наполягає на перевірці протоколів ОВК

Новини
Хто насправді дзвонив людям від Порошенка

У передвиборчому штабі кандидата в президенти Петра Порошенка підтвердили запуск автоматичних дзвінків виборцям, під час яких робот голосом Порошенка закликає голосувати за нього. Схожі статті: Формат дебатів досі не погоджений Підраховано більше 96% протоколів Призначено нового голову податкового комітету