Перенесення виборів на 2015 рік — це пусті слова

Новини

Вибори у Верховну Раду України не переноситимуться. Про це в інтерв’ю ” Головкому” заявив екс-президент України, глава науково-експертної групи з підготовки Конституційної асамблеї Леонід Кравчук, коментуючи інформацію про можливу відміну виборів 2012 року і перенесення їх на 2015-й.

“Перенесення виборів на 2015 рік – це порожні слова, цього не буде. Немає ніяких підстав, це навіть не версія, а фантазія”, – заявив екс-президент.

“Просто так перенести вибори неможливо, хіба що громадянська війна буде, не дай Бог”, – підсумував Кравчук.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Православній церкві України вручили Томос

Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію для Православної церкви України. Схожі статті: Розкіш у церкві Путін назвав стратегічну помилку України Новий КПК зробить з України поліцейську державу

Новини
Президент заслухає доповідь силовиків у зв’язку з вибухами поблизу Ічні на Чернігівщині

Президент Петро Порошенко заслухає доповідь силових відомств у зв’язку з ситуацією, що склалась через вибухи на складах боєприпасів поблизу м. Ічня Чернігівської області. Схожі статті: Суд заборонив акцію на Майдані і поблизу головних урядових споруд Президент ветував введення біометричних паспортів Президент Польші виступив у Верховній раді.

Новини
DWnews неправильно формулює війну на Донбасі

У Міністерстві закордонних справ України чекають на уточнення з боку німецького видання DW за використання формулювання “громадянська війна” щодо війни на Донбасі. Схожі статті: Рада підтримає воєнний стан на Донбасі Перенесення виборів на 2015 рік — це пусті слова Чи відбудуться вибори на Донбасі