25 виборчих дільниць для голосування росіян в Україні

Громадяни Російської Федерації, які перебувають в Україні, завтра, в день виборів президента РФ, матимуть змогу проголосувати на 25 виборчих дільницях, які розташовані в 16 регіонах України.

Про це УНІАН повідомили в управлінні зв’язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ України.

Як зазначили в УЗГ, усього на території України, зокрема, в Дніпропетровську, Києві, Донецьку, Запоріжжі, Севастополі, Луганській, Івано-Франківській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Одеській, Харківській, Херсонській, Черкаській та Чернігівській областях і Автономній Республіці Крим діятиме 25 виборчих дільниць, на яких громадяни Російської Федерації зможуть віддати свій голос за ту чи іншу кандидатуру на виборах президента своєї країни.

Крім того, як зауважили в МВС, також будуть функціонувати шість закритих виборчих дільниць, які розташовані в місцях дислокації Чорноморського флоту РФ. Охорону громадського порядку на всіх виборчих дільницях забезпечуватимуть 104 співробітники МВС.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Православній церкві України вручили Томос

Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію для Православної церкви України. Схожі статті: Розкіш у церкві Путін назвав стратегічну помилку України Новий КПК зробить з України поліцейську державу

Новини
Президент заслухає доповідь силовиків у зв’язку з вибухами поблизу Ічні на Чернігівщині

Президент Петро Порошенко заслухає доповідь силових відомств у зв’язку з ситуацією, що склалась через вибухи на складах боєприпасів поблизу м. Ічня Чернігівської області. Схожі статті: Суд заборонив акцію на Майдані і поблизу головних урядових споруд Президент ветував введення біометричних паспортів Президент Польші виступив у Верховній раді.

Новини
DWnews неправильно формулює війну на Донбасі

У Міністерстві закордонних справ України чекають на уточнення з боку німецького видання DW за використання формулювання “громадянська війна” щодо війни на Донбасі. Схожі статті: Рада підтримає воєнний стан на Донбасі Перенесення виборів на 2015 рік — це пусті слова Чи відбудуться вибори на Донбасі