День тиші в Росії

«День тиші», коли заборонена будь-яка агітація і політична реклама, настав у Росії напередодні виборів президента РФ, які пройдуть 4 березня.

Як передає РІА «Новости», тільки розвішені раніше агітаційні матеріали можуть залишатися на місці, але за умови, що вони розташовані на відстані не ближче 50 метрів від виборчих дільниць.

Заборона на агітацію за день до виборів дається для того, щоб виборці могли спокійно остаточно визначитися зі своїм вибором.

За пост глави держави, який уперше обирається на шість років, борються прем`єр-міністр Володимир ПУТІН, лідер КПРФ Геннадій ЗЮГАНОВ, глава ЛДПР Володимир ЖИРИНОВСЬКИЙ, кандидат від “Справедливої Росії” Сергій МИРОНОВ і самовисуванець Михайло ПРОХОРОВ.

Виборча кампанія президента Росії стартувала 26 листопада 2011 року. Найцікавіший етап кампанії – період передвиборної агітації, протягом якого кандидати, їх представники брали участь у дебатах, агітували проголосувати за них у роликах на телеканалах і радіостанціях, зустрічалися з виборцями, проводили мітинги, розпочався 4 лютого 2012 року.

Майже місяць на федеральних телеканалах тривав марафон передвиборних словесних поєдинків між кандидатами та їх представниками. Для цього канали надали їм безплатний ефір у прайм-тайм. Також кандидатам надавався безплатний ефір на радіостанціях “Радіо Росії”, “Маяк”, “Вести FM” і “Голос Росії” і друковані площі в 12 газетах і одному журналі. Якщо на дебатах, на думку експертів, далеко не всі претенденти на головний державний пост країни виступили яскраво, то на мітингах на свою підтримку вони виглядали переконливіше.

Остаточні підсумки голосування ЦВК має визначити не пізніше 14 березня, а до 17 березня вони мають бути офіційно опубліковані. Обраний на нинішніх виборах президент обійме посаду 7 травня.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Росія
Колишній голова Чувашії Ігнатьєв подав до суду на Путіна

Колишній голова Чувашії Михайло Ігнатьєв оскаржив у Верховному суді свою відставку — він вимагає скасувати відповідний указ Володимира Путіна. Картка позову опублікована на сайті суду. Схожі статті: Мельниченко подав до суду на адвоката Мирослави Гонгадзе “УДАР” подав до суду на Рибака і “кнопкодавів” Мер Черкас подав до суду

Росія
Поклонська бреше щодо кримінальних справ

Наталія Поклонська відреагувала на оголошення їй двох підозр у кількох кримінальних справах. Їх проти неї відкрили українські правоохоронці. Схожі статті: МВС: 64 кримінальних провадження та 14 хуліганів На міліціонерів завели справу щодо порушення повноважень У Києві зустрілися міністри закордонних справ з Німеччини та України

Росія
Російські медики поскаржилися про невиплату обіцяних Путіним доплат.

У Краснодарському краї Росії медикам пригрозили тюремними термінами після їх відеозвернення про відсутність доплат, обіцяних президентом країни Володимиром Путіним, за роботу з коронавірусними пацієнтами. —