У Росії почалися президентські вибори

У 00: 00 четвертого березня за московським часом відкрилися перші виборчі дільниці на виборах президента Росії. Жителі Камчатки і Чукотки почали голосувати на виборах, які завершаться після закриття ділянок в найзахіднішому регіоні країни – Калінінградській області.
Перші результати виборів від Центральної виборчої комісії і результати опитування на виході з виборчих дільниць з’являться в неділю в 21: 00 за московським часом, коли закриється остання ділянка в Калінінграді. До закриття останніх виборчих дільниць оголошувати попередні підсумки виборів заборонено.

Окрім діючого прем’єр-міністра Володимира Путіна на пост глави держави претендують Михайло Прохоров, Геннадій Зюганов, Сергій Миронов і Володимир Жириновский. Вибори президента Росії проходять вже в шостий раз.

Президентом Росії на найближчі 6 років стане кандидат, що набрав більше 50 відсотків голосів виборців. Якщо жоден з кандидатів не отримає більше половини голосів, то призначається другий тур виборів, в який виходять два претенденти, що набрали максимальну кількість голосів в першому турі. Переможцем в другому турі стає кандидат, що отримав більшу кількість голосів, чим його суперник.

Усі протоколи з ділянок мають бути введені в систему ГАС ” Вибори” до 09.00 ранку 5 березня, а остаточні підсумки голосування ЦВК повинен визначити не пізніше за 14 березня. Обраний на цих виборах президент вступить на посаду 7 травня.

Виборчі дільниці, на яких зможуть проголосувати більше 108 мільйонів громадян, будуть відкриті з 08.00 до 20.00 за місцевим часом. Президентські вибори пройдуть в Росії. Всього росіяни зможуть проголосувати на 95 тисячах виборчих дільниць, утворених на території РФ і за її межами.

Варто відмітити, що дострокове голосування на виборах президента триває з 17 лютого. За даними ЦВК, участь в нім взяли близько 100 тисяч чоловік.

Стежити за виборами президента Росії 4 березня будуть майже 6 тисяч журналістів і 685 міжнародних спостерігачів. Крім того, прозорість голосування повинні забезпечити веб-камери на виборчих дільницях. Окрім тисяч спостерігачів безпосередньо від кандидатів в президенти, про свій намір прийти на ділянки заявили численні громадські організації і об’єднання спостерігачів.

За даними МВС, правопорядок на виборах по усій Росії охоронятимуть більше 440 тисяч чоловік.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Росія
Росія не сприймає адекватно заяви президента України

Прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков вважає, що заява президента Петра Порошенка про намір звільнити і відновити донецький аеропорт “звичайно, є” порушенням мінських угод. Схожі статті: Розблокований Донецький аеропорт Росія продовжує забороняти поставки сиру з України Росія введе спецназ ГРУ на територію України 15 липня

Росія
Росія не дає грошей біженцям

Жоден регіон Росії з серпня не отримує компенсацій на утримання вимушених переселенців, у тому числі з України. Схожі статті: Росія введе спецназ ГРУ на територію України 15 липня Росія відповіла США своїми санкціями Обрано нового голову фракції Єдина Росія

Росія
Росія відповіла США своїми санкціями

У суботу російське МЗС заявило, що після нової хвилі санкцій Заходу щодо Москви Росія планує відповідні заходи. Схожі статті: ЄС розширила підстави для санкцій Росія введе спецназ ГРУ на територію України 15 липня Обрано нового голову фракції Єдина Росія