Явка виборців на Чукотці майже 50 відсотків

За даними ЦВК, до 12: 00 місцевого часу(4: 00 по Москві) явка виборців в Чукотському автономному окрузі склала 48 відсотків. Голосування на виборах президента Росії починається 4 березня в 8: 00 і закінчується в 20: 00 за місцевим часом.

У Якутії до полудня на ділянки явилися 30,57 відсотка тих, що мають право голосу. У Камчатському краю проголосували 23,9 відсотка виборців, в Приморському краю – 23,51 відсотка, в Хабаровському краю – 22,96 відсотка, в Сахалінській області – 20,11 відсотка, в Єврейській автономній області – 22,83 відсотка. У Магаданській області на 12: 00 місцевого часу явка склала 18,57 відсотка.

У Забайкальському краю явка виборців на 10: 00 місцевого часу не перевищила 5 відсотків, передає агентство ” Інтерфакс” з посиланням на місцевий виборчком. У Амурській області за перші дві години проголосували близько 8,5 відсотка виборців.

В цілому явка на ділянках, що вже відкрилися і відзвітували перед ЦВК, складає на 12 годин місцевого часу 23,69 відсотка.

Раніше глава ЦВК Володимир Чуров, коментуючи черзі виборців до урн для голосування на Чукотці і в Магаданській області, відмітив, що можна “чекати найцікавіших цифр по явці”. “Здорово! Дай бог, щоб уся доба це тривало в такому режимі”, – додав голова комісії.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Росія
Росія не сприймає адекватно заяви президента України

Прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков вважає, що заява президента Петра Порошенка про намір звільнити і відновити донецький аеропорт “звичайно, є” порушенням мінських угод. Схожі статті: Розблокований Донецький аеропорт Росія продовжує забороняти поставки сиру з України Росія введе спецназ ГРУ на територію України 15 липня

Росія
Росія не дає грошей біженцям

Жоден регіон Росії з серпня не отримує компенсацій на утримання вимушених переселенців, у тому числі з України. Схожі статті: Росія введе спецназ ГРУ на територію України 15 липня Росія відповіла США своїми санкціями Обрано нового голову фракції Єдина Росія

Росія
Росія відповіла США своїми санкціями

У суботу російське МЗС заявило, що після нової хвилі санкцій Заходу щодо Москви Росія планує відповідні заходи. Схожі статті: ЄС розширила підстави для санкцій Росія введе спецназ ГРУ на територію України 15 липня Обрано нового голову фракції Єдина Росія