Перекваліфіковано злочин щодо Макар із замаху на вбивство

У зв’язку зі смертю Оксани Макар Генеральна прокуратура України надала Головному слідчому управлінню МВС письмові вказівки щодо перекваліфікації злочину, вчиненого щодо Оксани Макар, із замаху на закінчений злочин, тобто вбивство.

«Генеральною прокуратурою України сьогодні Головному слідчому управліню МВС надані письмові вказівки з перекваліфікації злочину щодо потерпілої Макар із «замаху» на «умисне вбивство», вчинене з особливою жорстокістю, поєднане із згвалтуванням та насильницьким задоволенням статевої пристрасті неприродним способом, вчиненого групою осіб, на закінчений склад злочину», – повідомив Бойченко.

За його словами, одразу після кваліфікації складу злочину трьом підозрюваним будуть пред’явлені обвинувчення.

«Діючим КПРК передбачено двохмісячний термін на досудове слідство, але зважаючи на актульність та великий суспільний резонанс даної справи закінчення її розслідування заплановано вже у квітні», – сказав він.

У свою чергу керівник прес-служби МВС Володимир Поліщук повідомив, що після перекваліфікації трьом підозоюваним буде пред’явлено обвинувачення за ст.115 ч.2. пункт 4,10, 12 КК України (вбивство, вчинене з особливою жорстокістю, поєднане із згвалтуванням за попередньою змовою з групою осіб), ст.152 ч.4 (згвалтування). Одному ж з підозрюваних також будуть висунуті обвинувачення за ст.153 ч.3 (згвалтування у неприродний спосіб).

Поліщук також повідомив, що за ст.115 передбачається покарання від 10 до 15 років позбавлення волі, або довічне ув’язнення, за ст.152 – до 15 років, за ст.153 ч.3 – до 12 років.

«Таким чином, ці люди, яким будуть висунуті обвинувачення, можуть сісти за грати на термін до 15 років, або навіть отримати довічне ув’язнення», – повідомив Поліщук.

Як передавало агентство, трагедія у Миколаєві сталася у ніч з 9 на 10 березня. Троє молодиків згвалтували дівчину і, щоб приховати сліди злочину, спробували спалити жертву. Постраждала з опіками 55% тіла була госпіталізована в центр термічної травматології в дуже тяжкому стані. В Донецький опіковий центр Оксану переправили 16 березня. У дівчини були глибокі опіки, запалення легенів, поліорганна недостатність і сепсис крові. Врятувати Оксану Макар не вдалося – вона померла сьогодні о 7.30 ранку.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Ухвалено вирок 10 років позбавлення волі Зайцевій та Дронову

Київський районний суд Харкова у вівторок, 26 лютого, визнав Олену Зайцеву та Геннадія Дронова винними в дорожно-транспортній пригоді, яка сталася в центрі Харкова в жовтні 2017 року і внаслідок якої загинули шестеро осіб. Схожі статті: Кравчуку 79 років Долар на міжбанку прагне до максимуму трьох років Вибори у жовтні 2012 …

Новини
Порошенко підписав закон про створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни. Схожі статті: Порошенко підписав закон про учасників бойових дій в АТО Мороз про закон і вибори Янукович пропонує переголосувати за мовний закон

Новини
Росіяни заборонені на виборах 2019

Президент Петро Порошенко підписав закон, який забороняє громадянам Росії бути спостерігачами під час виборів в Україні. Схожі статті: Закон про відеоспостереження на виборах набув чинності Визначився перший лідер-кандидат серед майбутніх мажоритарників на виборах до Верховної Ради в 2012 Порушень на виборах було більше, ніж минулого разу