Перекваліфіковано злочин щодо Макар із замаху на вбивство

У зв’язку зі смертю Оксани Макар Генеральна прокуратура України надала Головному слідчому управлінню МВС письмові вказівки щодо перекваліфікації злочину, вчиненого щодо Оксани Макар, із замаху на закінчений злочин, тобто вбивство.

«Генеральною прокуратурою України сьогодні Головному слідчому управліню МВС надані письмові вказівки з перекваліфікації злочину щодо потерпілої Макар із «замаху» на «умисне вбивство», вчинене з особливою жорстокістю, поєднане із згвалтуванням та насильницьким задоволенням статевої пристрасті неприродним способом, вчиненого групою осіб, на закінчений склад злочину», – повідомив Бойченко.

За його словами, одразу після кваліфікації складу злочину трьом підозрюваним будуть пред’явлені обвинувчення.

«Діючим КПРК передбачено двохмісячний термін на досудове слідство, але зважаючи на актульність та великий суспільний резонанс даної справи закінчення її розслідування заплановано вже у квітні», – сказав він.

У свою чергу керівник прес-служби МВС Володимир Поліщук повідомив, що після перекваліфікації трьом підозоюваним буде пред’явлено обвинувачення за ст.115 ч.2. пункт 4,10, 12 КК України (вбивство, вчинене з особливою жорстокістю, поєднане із згвалтуванням за попередньою змовою з групою осіб), ст.152 ч.4 (згвалтування). Одному ж з підозрюваних також будуть висунуті обвинувачення за ст.153 ч.3 (згвалтування у неприродний спосіб).

Поліщук також повідомив, що за ст.115 передбачається покарання від 10 до 15 років позбавлення волі, або довічне ув’язнення, за ст.152 – до 15 років, за ст.153 ч.3 – до 12 років.

«Таким чином, ці люди, яким будуть висунуті обвинувачення, можуть сісти за грати на термін до 15 років, або навіть отримати довічне ув’язнення», – повідомив Поліщук.

Як передавало агентство, трагедія у Миколаєві сталася у ніч з 9 на 10 березня. Троє молодиків згвалтували дівчину і, щоб приховати сліди злочину, спробували спалити жертву. Постраждала з опіками 55% тіла була госпіталізована в центр термічної травматології в дуже тяжкому стані. В Донецький опіковий центр Оксану переправили 16 березня. У дівчини були глибокі опіки, запалення легенів, поліорганна недостатність і сепсис крові. Врятувати Оксану Макар не вдалося – вона померла сьогодні о 7.30 ранку.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Православній церкві України вручили Томос

Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію для Православної церкви України. Схожі статті: Розкіш у церкві Путін назвав стратегічну помилку України Новий КПК зробить з України поліцейську державу

Новини
Президент заслухає доповідь силовиків у зв’язку з вибухами поблизу Ічні на Чернігівщині

Президент Петро Порошенко заслухає доповідь силових відомств у зв’язку з ситуацією, що склалась через вибухи на складах боєприпасів поблизу м. Ічня Чернігівської області. Схожі статті: Суд заборонив акцію на Майдані і поблизу головних урядових споруд Президент ветував введення біометричних паспортів Президент Польші виступив у Верховній раді.

Новини
DWnews неправильно формулює війну на Донбасі

У Міністерстві закордонних справ України чекають на уточнення з боку німецького видання DW за використання формулювання “громадянська війна” щодо війни на Донбасі. Схожі статті: Рада підтримає воєнний стан на Донбасі Перенесення виборів на 2015 рік — це пусті слова Чи відбудуться вибори на Донбасі