Комуністи Росії проти НАТО

КПРФ в квітні 2012 року планує провести декілька акцій проти розміщення транзитного пункту НАТО в Ульяновському. Про це лідер думських комуністів Геннадій Зюганов заявив на пленумі ЦК партії, що пройшов 31 березня в Підмосков’ї.

Так, відповідний пункт буде в резолюціях заходів всеросійської акції протесту, яку КПРФ призначила на 7 квітня. Крім того, 21 квітня, напередодні дня народження Володимира Леніна, свою акцію проти перевалочної бази для транзиту сил НАТО з Афганістану проведуть ульяновські комуністи.

Раніше Зюганов висловлював припущення, що США визнали законними підсумки президентських виборів в Росії в обмін на згоду Кремля розмістити НАТІВСЬКУ базу на території країни.

НАТО веде з Росією переговори про організацію транзиту вантажів з Афганістану в обхід Узбекистану. Згідно з цими планами, вантажі доставлятимуться на перевалочний пункт повітряним шляхом, після чого Росія формуватиме залізничні склади, які повезуть вантажі в країни НАТО. Одним з варіантів розміщення хаба вважається ульяновський аеродром. За даними ЗМІ, Росія отримає за розміщення цього логістичного центру компенсацію.

Представники РФ і НАТО стверджують, що перевалочний пункт не буде базою в повному розумінні слова. Російські дипломати відмічали, що вважають за можливе організувати транзит нелітальних вантажів, оскільки Росія вважає важливим завдання, які в Афганістані вирішують міжнародні сили сприянню безпеки.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Росія
Колишній голова Чувашії Ігнатьєв подав до суду на Путіна

Колишній голова Чувашії Михайло Ігнатьєв оскаржив у Верховному суді свою відставку — він вимагає скасувати відповідний указ Володимира Путіна. Картка позову опублікована на сайті суду. Схожі статті: Мельниченко подав до суду на адвоката Мирослави Гонгадзе “УДАР” подав до суду на Рибака і “кнопкодавів” Мер Черкас подав до суду

Росія
Поклонська бреше щодо кримінальних справ

Наталія Поклонська відреагувала на оголошення їй двох підозр у кількох кримінальних справах. Їх проти неї відкрили українські правоохоронці. Схожі статті: МВС: 64 кримінальних провадження та 14 хуліганів На міліціонерів завели справу щодо порушення повноважень У Києві зустрілися міністри закордонних справ з Німеччини та України

Росія
Російські медики поскаржилися про невиплату обіцяних Путіним доплат.

У Краснодарському краї Росії медикам пригрозили тюремними термінами після їх відеозвернення про відсутність доплат, обіцяних президентом країни Володимиром Путіним, за роботу з коронавірусними пацієнтами. —