Список опозиції має очолити Яценюк

23,7% українців вважають, що в разі, якщо Юлія Тимошенко не буде звільнена і не зможе брати участі у виборах, то список об’єднаної опозиції має очолити Арсеній Яценюк.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова.

11,4% респондентів дотримуються думки, що цей список опозиції має очолити Віталій Кличко, 4,8% – Наталія Королевська, 4,2% – Олександр Турчинов, 3,9% – Анатолій Гриценко, 3,4% – Олег Тягнибок.

Ще 11,7% обрали варіант відповіді “інший політик” (без уточнення, хто саме), і 37% зазначили, що їм важко відповісти на це питання.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 24 по 29 лютого 2012 року. Було опитано 2008 респондентів у віці старше 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками.

Вибірка опитування будувалася як стратифікована, багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Політика
Інавгурація Зеленського

20 травня 2019 року, на урочистому засіданні Верховної Ради VIII скликання новообраний президент України Володимир Зеленський склав присягу українському народові і офіційно вступив на посаду — отримав посвідчення президента, нагрудний знак, гербову печатку і булаву. Він став шостим президентом незалежної України. Схожі статті: Власенка хочуть позбавити мандату Верховна Рада має …

Політика
Конституційний суд не довіряє голові

Колегія суддів Конституційного суду України висловила недовіру голові Станіславу Шевчуку. За це проголосували більшість суддів. Схожі статті: Кравчук про Конституційний суд Януковича позбавлять недоторканості Опозиція може подати позов проти Януковича в ЄСПЛ

Політика
Ігор Коломойський про політичну систему

Ігор Коломойський залишив би змішану систему на виборах до парламенту, тільки дозволив би мажоритарникам бути в списках, як це було у 90-х роках. Схожі статті: Азаров про систему УДАР проти ігор з мовою Порушень на виборах було більше, ніж минулого разу