Проти Мавроді порушено кримінальну справу

Росія
1

Слідство порушило нову кримінальну справу відносно організатора “МММ 2011” Сергія Мавроді – тепер його підозрюють в пособництві в незаконному підприємництві керівникові новосибірського відділення фінансової піраміди Олексія Астаф’єва, повідомляє в п’ятницю Генпрокуратура.

“В ході попереднього розслідування було встановлено, що Астаф’єв керував підрозділом фінансової піраміди “МММ 2011”. Діяльність місцевого осередку піраміди здійснювалася при безпосередній підтримці засновника “МММ 2011″ Сергія Мавроді. Він сприяв скоєнню злочину своїми радами, вказівками, а також надавав Астаф’єву рекламну підтримку і інформаційні ресурси, використовувані для здійснення протиправних дій”, – говориться в релізі.

Раніше відносно Астаф’єва було порушено кримінальну справу про незаконне підприємництво (максимальна санкція – п’ять років).

На вимогу прокурора Коливанського району Новосибірської області дізнавач районного відділу МВС порушив відносно Мавроді кримінальну справу по статті “пособництво в незаконному підприємництві”. Санкція статті передбачає до шести місяців арешту.

Мавроді знову прикував до себе громадську увагу після того, як на початку 2011 року оголосив про запуск нового проекту під назвою “МММ-2011” (“Мы можем многое”). Ряд російських чиновників і громадських діячів назвали це підприємство черговою аферою.

Жертвами першого проекту Мавроді під назвою МММ на початку 1990-х стали мільйони вкладників (за різними оцінками – від 10 до 15 мільйонів чоловік). Мавроді був засуджений за шахрайство до 4,5 років позбавлення волі.

То все понти, треба читати про Мавроді на його офіційному сайті. Там правдивіше буде. Хоча % уже знижені

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Росія
Росія не сприймає адекватно заяви президента України

Прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков вважає, що заява президента Петра Порошенка про намір звільнити і відновити донецький аеропорт “звичайно, є” порушенням мінських угод. Схожі статті: Розблокований Донецький аеропорт Росія продовжує забороняти поставки сиру з України Росія введе спецназ ГРУ на територію України 15 липня

Росія
Росія не дає грошей біженцям

Жоден регіон Росії з серпня не отримує компенсацій на утримання вимушених переселенців, у тому числі з України. Схожі статті: Росія введе спецназ ГРУ на територію України 15 липня Росія відповіла США своїми санкціями Обрано нового голову фракції Єдина Росія

Росія
Росія відповіла США своїми санкціями

У суботу російське МЗС заявило, що після нової хвилі санкцій Заходу щодо Москви Росія планує відповідні заходи. Схожі статті: ЄС розширила підстави для санкцій Росія введе спецназ ГРУ на територію України 15 липня Обрано нового голову фракції Єдина Росія