Яценюк вимагає кримінальної справи

Новини

Лідер партії «Фронт Змін», народний депутат Арсеній Яценюк направив депутатські звернення до генерального прокурора України Віктора Пшонки, Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України щодо обстрілу партійного офісу у Чернівцях.

Як повідомили у прес-службі «Фронту Змін», А.Яценюк вимагає від генпрокурора, міністра внутрішніх справ та голови СБУ взяти розслідування справи щодо обстрілу офісу чернівецького «Фронту Змін» на особистий контроль, терміново провести перевірку викладених вище обставин збройного нападу, порушити кримінальну справу та притягнути винних осіб до відповідальності.

«Такі дії невідомих осіб підпадають під ознаки складів злочинів проти життя та здоров’я особи, крім того їх можна кваліфікувати як хуліганство, погрозу або насильство щодо державного чи громадського діяча, за які Кримінальним кодексом України передбачено кримінальну відповідальність», – наголошено в документі.

Крім того, лідер «Фронту Змін» підкреслив, що оскільки приміщення офісу розташоване в житловому будинку, збройний напад становив загрозу не тільки представникам партії, а й життю та здоров’ю мешканців будинку.

У ніч на неділю, 3 червня, у Чернівцях було скоєно напад на приміщення офісу Чернівецької обласної організації партії «Фронт Змін».

Близько другої години ночі спрацювала сигналізація, встановлена в офісі. Працівники міліції та співробітники офісу, які прибули на місце події, виявили, що скло в офісі пробито кулею.

В цей час в офісі нікого не було. Офіс «Фронту Змін» розташований на першому поверсі багатоповерхового будинку.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Вже 70 осіб хоче бути президентом України

Станом на 2 лютого понад 70 осіб подали документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатами в президенти України. Схожі статті: Яценюк хоче бути президентом У виборах 2012 візьме участь 22 політичних партій Порошенко хоче відновити кордон

Новини
Православній церкві України вручили Томос

Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію для Православної церкви України. Схожі статті: Розкіш у церкві Путін назвав стратегічну помилку України Новий КПК зробить з України поліцейську державу

Новини
Президент заслухає доповідь силовиків у зв’язку з вибухами поблизу Ічні на Чернігівщині

Президент Петро Порошенко заслухає доповідь силових відомств у зв’язку з ситуацією, що склалась через вибухи на складах боєприпасів поблизу м. Ічня Чернігівської області. Схожі статті: Суд заборонив акцію на Майдані і поблизу головних урядових споруд Президент ветував введення біометричних паспортів Президент Польші виступив у Верховній раді.