Шкіряк моделює ситуацію відміни виборів 2012 і введення надзвичайного стану

Політика

Лідер ГО “Новий Київ”, голова Соціально-християнської партії Зорян Шкіряк вважає, що послідовне знищення державної мови – це провокаційна технологія влади, результатом якої може стати відкритий громадянський конфлікт, аж до фізичного протистояння. А його наслідком стане відміна парламентських виборів і введення Януковичем надзвичайного стану.

За словами політика, проведення Євро- 2012 не заважає АП планувати майбутні провокації. Він вважає, що “божевільний натиск, з яким регіонали намагаються продавити “мовний законопроект“, несе в собі явну загрозу розколу України, відкритого громадянського конфлікту і втрати цілісності держави”.

“Брудні технології Банкової відносно української мови досягли крайньої точки. Те, що вони витворяють, можна назвати одним словом – БЕЗУМСТВО! Особисто у мене складається враження, що усе це задумано для того, щоб, заради утримання влади, остаточно підштовхнути країну до відкритого громадянського конфлікту. І питання не в якихось там вічних передвиборних обіцянках зробити другий державний, це нісенітниця, усі це розуміють”, -впевнений Шкіряк.

“Я думаю, що ідея законопроекту Колесніченко підступніша і цинічніша, чим здається. Усвідомлюючи своє повне фіаско на майбутніх парламентських виборах, наслідком яких може стати не лише імпічмент, але і подальше залучення Януковича до суду, Янукович вирішив зіграти на випередження. Не ризикувати, не “грати в демократію”, а просто відмінити вибори і ввести надзвичайний стан. Нинішня Конституція дозволяє йому це реалізувати. Та і підконтрольна більшість із задоволенням підтримає таку ініціативу. Адже тоді вони збережуть свої мандати на невизначений термін. Але зробити це можна, тільки спровокувавши цивільне протистояння, яке послужило б мовби “законною” підставою для здійснення цього злочинного сценарію Банковою. Саме підготовкою таких провокацій і можуть сьогодні займатися технологи АП, включаючи спецслужби”, – вважає лідер “Нового Києва”.

“Будь-яка освічена людина розуміє усю абсурдність, провокаційність і антиконституційність законопроекту Колесніченко – Ківалова. Але влада цілеспрямовано розгойдує ситуацію. Їх ідея проста. Тема знищення української мови, а для більшості людей це означає знищення України як держави, може виплеснути тисячі патріотів на вулицю. Зі свого боку, влада, за участю спецслужб, “підігріватиме” “захисників” російської мови. Протистояння забезпечене. Нескладно собі уявити, що такий “коктейль Молотова” може спалахнути будь-якої хвилини”, – стверджує Шкіряк.

“Більше того, сама АП, може “підпалити гніт”, вони це уміють. А далі – декілька масових побоїщ “скривджених російськомовних” з “знахабнілими хохлами” і, не дай Бог, кров… Миттєво запускається репресивна машина диктатури : СБУ, МВС, ГПУ. Арешти неугодних, обшуки і так далі. Справа зроблена. Під “соусом” відвертання можливих “масових безладів”, як би враховуючи усю складність ситуації, “піклуючись” про цивільний світ і недопущення провокацій (у яких, звичайно ж, звинуватять “злу і агресивну опозицію”), Янукович і його більшість у ВР вводять надзвичайний стан і відміняють вибори до парламенту. До моменту – доки “все не заспокоїться”. Результат: для них “усі залишаються при своєму”, усі задоволені. Опозиція в меншості. Тимошенко і Луценко залишаються у в’язниці. Парламент з продажною більшістю, а Янукович з абсолютною владою”, – прогнозує глава СХП.

Він переконаний, що “режим Януковича піде на все, щоб утримати владу. Вони не зупиняться ні перед чим. А що стосується реакції міжнародного співтовариства, то ми бачимо, що їм давно на це наплювати”.

На завершення політик підкреслив: “Це не “страшилка”. Безумовно, я висловлюю особисту точку зору і лише моделюю можливу ситуацію, але впевнений, що такий сценарій влади цілком реальний. Значить, треба бути готовими до всього. Тому об’єднана опозиція має бути на крок попереду, щоб не дати можливості Януковичу здійснити таку масштабну політичну провокацію і остаточно знищити країну”, – зробив висновок Зорян Шкіряк.

 

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Політика
Тиск на слідство і безперспективність справ Порошенка

Начальника відділу ДБР керівництво хоче звільнити, оскільки він не знайшов складу злочину у понад 10-ти кримінальних провадженнях, де фігурує Порошенко. Схожі статті: У Києві зустрілися міністри закордонних справ з Німеччини та України Хто насправді дзвонив людям від Порошенка Поклонська бреше щодо кримінальних справ

Політика
Зеленський скасував укази колишніх президентів

Президент України Володимир Зеленський визначив такими, що втратили чинність дев’ять указів колишніх президентів країни. Схожі статті: У Харківської обласної державної адміністрації нова голова Президент Зеленський порушив закон? Зеленський має відмовитися від намірів запровадити подвійне громадянство

Політика
Проблеми у Львові з депутатами і головою

Більшість важливих питань народні обранці не проголосували. Це закупівля 10 карет швидкої допомоги, томографа для дитячої лікарні, отримання коштів на зарплату працівникам стратегічних підприємств, підтримка програми “Львів завтра”. Схожі статті: Лавринович не бачить проблеми в родинних зв’язках між народними обранцями У Львові перерахують голоси Призначення Д.Іванова головою Вільнянської районної державної …