Приходько обізвала «Гарячий шоколад»

Настя Приходько знову не підбирає слів, щоб висловити свої думки. Цього разу під “приціл” співачки потрапив гурт “Гарячий Шоколад”.

Запальна переписка в Твіттері перейшла на образливі колажі. Все почалося з слів дівчат з гурту “Гарячий Шоколад”, що Приходько не “Монсеррат” і їй варто бути скромнішою, Анастасія відповіла: “Дівчатка-скарбнички! У вас немає шансів поскандалити зі мною! Кишка тонка! Співайте попкою, добре виходить! Удачі”.

Відповіді дівчат не було і Настя додала: “У вас навіть немає словникового запасу мені відповісти. Добраніч, попи!” На такі слова ображені дівчата відповіли більш стримано: “Вивергати хамські репліки на рівні трамвайних бабусь – це дійсно ознака великого розуму .. Куди нам до тебе …” Відповідь Приходько не примусила себе довго чекати: “Ну і якого хріна ви до мене до**ались. Шприци одноразові. Нове стадо треба пропіарити. Оть**іться від мене! П*ськи в стрінгах. Видно, що на трамваї їздите)). Знаєте все і про бабусь і як вивергати правильно))). Ви посміхнули мене, Петросяшки))”. І майже відразу виклала фото, де зображено жіночі принади в трусиках, і написала: “Нове обличчя гурту “Гарячий Шоколад”. приходько про гарячий шококлад.

На таке дівчата з гурту виклали декілька фото Анастасії приходько з її відвертої фотосесії. І щоб завершити конфлікт зробили колаж, де Приходько в ролі однією з солісток гурту, з’явилась на обкладинці чоловічого журналу. Підпис зробили відповідний: “Не втрималися))) І не маєм наміру продовжувати конфлікт, у якого навіть не було приводу”.

Приходько колаж вочевидь сподобався і співачка написала: “У мене голос є чого і Вам бажаю))) Ваші попи гарніші… І досягнете хоч грам того, що досягла я) Співочі мої))”.

Нагадаємо, що нещодавно Приходько висловила свою думку про Владу Прокаєву, яка почала працювати в Лаврі. І це також викликало скандал, до якого приєдналась Ольга Сумська.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ШоуБіз
1
Ксенія Собчак зробила вибір і вийшла заміж

Все таємне рано чи пізно стає явним. Навіть така подія, як весілля Ксенії Собчак. Інтернет буквально розривається від поздоровлень і сумнівів: хтось радіє за відому телеведучу, а хтось не вірить навіть фотографіям з урочистостей. Схожі статті: Ксенія Собчак і Марія Кожевникова: битва триває Лєра Кудрявцева виходить заміж за молодого спортсмена …

ШоуБіз
Лєра Кудрявцева виходить заміж за молодого спортсмена

Популярна російська телеведуча Лєра Кудрявцева заявила, що виходить заміж за свого улюбленого чоловіка, хокеїста, 25-річного Ігоря Макарова і навіть показала обручку. —

ШоуБіз
Depeche Mode анонсували дату концерту в Києві

Depeche Mode анонсували дати нового концертного туру, який пройде в 2013 році. У списку міст є й Київ.
Концерт легендарного колективу в українськ