Письменники Капранови та Огризко очолили виборчий список партії «Собор»

Партія Українська платформа «Собор»

Письменники брати Капранови очолили список партії Українська платформа ”Собор” на виборах до парламенту.

Про це було оголошено на з`їзді партії, який сьогодні відбувся у Києві.

Зокрема, перша п`ятірка партії виглядає так: перший – Віталій Капранов, другий – Дмитро Капранов, третій – екс-міністр Володимир Огризко, четвертий – політолог Олександр Палій, п`ятий – кобзар Тарас Компаніченко.

Лідер партії Українська платформа ”Собор” Павло Жебрівський йде на вибори в мажоритарному окрузі. Він наголосив, що партія свідомо віддала перші місця у списку для громадських діячів, а політики чи народні депутати, які є у ”Соборі”, повинні йти у мажоритарці, щоб люди самі висловили їм свою довіру.

За словами П.Жебрівського, у списку перші 28 місць займають саме громадські діячі та моральні авторитети. Він переконаний, що партія набере 5 % голосів.

”Якщо ми донесемо наші ідеї, наші чесноти до громадян, то якраз оце проєвропейське, продемократичне українське крило в українській політиці буде базуватися на українській платформі ”Собор”. ”Собор” має стати центром тяжіння для правоцентристських, патріотичних сил”, – наголосив П.Жебрівський.

На з`їзді було вирішено зібратися ще раз 14 жовтня, на Покрову. Якщо дослідження покажуть, що партія не набирає 5 %, то вона зійде з передвиборчих перегонів на користь опозиційних сил.

Всього у з`їзді взяли участь 119 делегатів.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Партія Українська платформа «Собор»
Партія Собор зняла партійний список з виборів у Раду

Партія Собор відкликала кандидатів у депутатів Ради, висунутих партією в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Відпов

Партія Українська платформа «Собор»
Письменник Василь Шкляр йде у депутати

На з’їзді політичної партії Українська платформа “Собор” Василя Шкляра затвердили кандидатом у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №123. Схожі статті: Письменники Капранови та Огризко очолили виборчий список партії «Собор» Журналістка в депутати Депутати пропонують ввести податок на бездітність

Партія Українська платформа «Собор»
1
Історія партії «Собор»

Українська платформа «Собор» — українська політична партія. Бере свій початок із створення у 1990 році Української республіканської партії. Зараз після череди об’єднань та розколів партія має назву: Політична партія Українська платформа «СОБОР». Схожі статті: Історія партії ВО «Свобода» Історія Народної партії Історія політичної партії «Правда»