Віталій Кличко – добро, яке повинне бути з кулаками

Партія «УДАР»

Українська письменниця Марія Матіос заявила, що рішення ввійти до партії “Удар” Віталія Кличка не було спонтанним. Як вона сказала, це була особиста пропозиція Кличка, і вона добре і дуже довго думала над нею.

“Це було свідоме рішення, бо я розумію, що ризикую своїм ім’ям, своєю репутацією, я ставлю під удар той капітал, з яким я іду в політику. А політика в українських реаліях є дуже недобрим місцем, нечистим місцем, і через те, очевидно, в дуже багатьох людей виникають такі контраверсійні запитання, нерозуміння”, – наголошує Марія Матіос.

А ще Матіос додала, що вірить, – Кличко є добром для України.

“Людина, в якої є свої принципи, і вони підтверджені її минулим, то вона їх дотримується і намагатиметься дотримуватися. Я вірю в те, що Віталій Кличко – це добро для України. Це є те добро, яке повинно бути з кулаками. Я цьому вірю. Якщо я помиляюся, то це буде якимось чином проявлятися”, – переконана письменниця.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Партія «УДАР»
УДАР не платить за акції протесту

В “УДАРі” спростували інформацію про те, що вони нібито оплачують участь в акції протесту. Така інформація з’явилася на офіційному сайті партії. Схожі статті: Під час акцій протесту в РФ затримали громадянина України Історія партії «УДАР» У багатьох містах Росії пройшли акції протесту КПРФ

Партія «УДАР»
Кличко проти Януковича

Лідер опозиційної партії “УДАР” Віталій Кличко повідомив, що його політична сила також приєднується до акції протесту проти режиму Януковича “Вставай, Україна”, яка була організована його колегами по опозиції. —

Партія «УДАР»
Рада блокована у вихідні

Депутати від опозиційної партії “УДАР” і у вихідний  блокують трибуну і президію Верховної Ради України. Схожі статті: “УДАР” позивається до Верховної Ради Рада завершила перший важкий робочий день Томенко готовий на все заради системи “Рада-3”