Історія партії Демократичний альянс

Демократичний Альянс (скорочено ДемАльянс) — політична партія в Україні, яка створена у 2010 році і декларує свою діяльність на засадах християнсько-демократичної ідеології. Демократичний Альянс – це християнсько-демократична партія, заснована громадсько-активними соціально-відповідальними українцями.

Мета діяльності партії Демократичний Альянс: забезпечення інтересу українських громадян на гідне життя та особистий розвиток через сприяння у формуванні та вираженні їх політичної волі, шляхом участі у виробленні державної політики, формуванні органів влади, місцевого та регіонального самоврядування і представництво в їх складі.

Партія Демократичний альянс заснована на засадах християнсько-демократичної ідеології. Орієнтуючись на християнський образ людини та її недоторкану гідність Демократичний Альянс опирається на основні цінності: свободу, солідарність і справедливість.

В команду Демократичного Альянсу входять: партія Демократичний Альянс, її материнська всеукраїнська молодіжна громадська організація “Молодь Демократичного Альянсу” та громадська організація “Демократичний Альянс Жінок”.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *