Мовний закон недосконалий

Новини

Президент України Віктор Янукович висловлюється за вдосконалення закону “Про засади державної мовної політики”.

“Я не згоден з тим, що цей закон послабив українську мову. Мені здається, що ті недоліки, які були в державній політиці, певною мірою будуть врегульовані цим законом. Але я не впевнений, що закон є досконалим і працюватиме в такому вигляді”, – сказав Янукович на брифінгу в Харкові.

Він також зазначив, що робоча група найближчим часом напрацює пропозиції щодо вдосконалення закону і передасть їх на розгляд у Верховну Раду.

В.Янукович також наголосив, що планується ухвалити програму розвитку української мови. “Вона буде напрацьована Кабінетом міністрів. Вона не буде мати тимчасовий характер і буде постійною”, – зазначив президент.

За його словами, програма буде затверджена Кабміном і в державному бюджеті на наступний 2013 рік будуть закладені кошти на виконання цієї програми.

Відповідаючи на запитання, чому на відкритті монумента Незалежності в Харкові в середу президент говорив російською, тобто регіональною у місті мовою, В.Янукович відповів: “Я завжди кажу мовою тих людей, які там живуть. А розколюють Україну ті, хто ставить такі питання без урахування думки людей, які живуть на землі”.

“Я завжди був і буду прихильником того, щоб розуміння було в державі і злагода незалежно від того, в якому регіоні жили люди. Фінансування, ставлення до людей, соціальні програми – для всіх будуть однакові. І Ви, молодий чоловіче, щоб Ви почули, і всім іншим розповіли: ми ніколи не будемо ділити людей залежно від того, хто якою мовою розмовляє і в якому регіоні живе. Всі люди однакові”, – додав глава держави.

Після цього він, не попрощавшись, вийшов з приміщення, де проходить брифінг. На запитання він відповідав українською мовою.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Мільйонер може очолити СБУ

Депутату Владиславу Бухарєву з фракції «Батьківщина» Зеленський запропонував обійняти посаду глави СБУ. Схожі статті: Ярош може мобілізувати 7 тисяч Комуністи вважають призначення глави НБУ легітимним Список опозиції має очолити Яценюк

Новини
Закон про державну мову. Проголосовано

Верховна Рада України проголосувала за законопроект №5670-д “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Схожі статті: Обрано спікером Рибака Рада продовжить розгляд законопроекту про мову Мовний закон недосконалий

Новини
Опрацьовано 100% протоколів за кордоном

Центральна виборча комісія України опрацювала 100% протоколів на закордонних виборчих дільницях у другому турі виборів президента України. Схожі статті: Підраховано більше 96% протоколів У ЦВК опрацювали 99,84% протоколів «Свобода» наполягає на перевірці протоколів ОВК