Бій з корупцією по всій Україні

Партія «УДАР»

«УДАР» по корупції. Партія Віталія Кличка розпочала акцію «Люстрація влади».

У всіх областях України активісти «УДАР» розпочинають збір інформації про конкретні факти корупції державних службовців, правоохоронців, суддів. Кожен, у кого вимагали хабарі, зможе заповнити спеціальний бланк, вказавши ім’я, прізвище і посаду чиновника, та всі його корупційні дії. Такі ж анкети можна заповнити і на спеціальному сайті – www.stophabar.org.

Списки корупціонерів «УДАР» обіцяє оприлюднити 1 жовтня, а після виборів планують створити Антикорупційне Агентство, яке розслідує всю зібрану інформацію.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Партія «УДАР»
УДАР не платить за акції протесту

В “УДАРі” спростували інформацію про те, що вони нібито оплачують участь в акції протесту. Така інформація з’явилася на офіційному сайті партії. Схожі статті: Під час акцій протесту в РФ затримали громадянина України Історія партії «УДАР» У багатьох містах Росії пройшли акції протесту КПРФ

Партія «УДАР»
Кличко проти Януковича

Лідер опозиційної партії “УДАР” Віталій Кличко повідомив, що його політична сила також приєднується до акції протесту проти режиму Януковича “Вставай, Україна”, яка була організована його колегами по опозиції. —

Партія «УДАР»
Рада блокована у вихідні

Депутати від опозиційної партії “УДАР” і у вихідний  блокують трибуну і президію Верховної Ради України. Схожі статті: “УДАР” позивається до Верховної Ради Рада завершила перший важкий робочий день Томенко готовий на все заради системи “Рада-3”