Влада вже готується до фальсифікацій

Партія «УДАР»

Українська влада, попри запевнення у бажанні провести чесні вибори, вже готується до фальсифікацій, заявив у Луганську лідер партії «УДАР» Віталій Кличко.

Він називає абсурдом факт, що його партія, третя за популярністю серед українців, не отримала своїх представників в окружних виборчих комісіях. На Полтавщині ударівці виявили жеребки двох форм: невеликі квадратні для провладних політичних сил, а великі і продовгуваті – для опозиційних. Нині готують позов до окружного суду Полтави. Та заявляють про масове обдурювання людей ще на етапі підготовки до виборів у багатьох регіонах.

Навіть у столиці в одному з округів уповноважену особу від «УДАРу» вивезли в наручниках із засідання ОВК, щоб не заважав. Тож, Кличко закликав і чиновників, і членів виборчкомів не порушувати закону.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Партія «УДАР»
УДАР не платить за акції протесту

В “УДАРі” спростували інформацію про те, що вони нібито оплачують участь в акції протесту. Така інформація з’явилася на офіційному сайті партії. Схожі статті: Під час акцій протесту в РФ затримали громадянина України Історія партії «УДАР» У багатьох містах Росії пройшли акції протесту КПРФ

Партія «УДАР»
Кличко проти Януковича

Лідер опозиційної партії “УДАР” Віталій Кличко повідомив, що його політична сила також приєднується до акції протесту проти режиму Януковича “Вставай, Україна”, яка була організована його колегами по опозиції. —

Партія «УДАР»
Рада блокована у вихідні

Депутати від опозиційної партії “УДАР” і у вихідний  блокують трибуну і президію Верховної Ради України. Схожі статті: “УДАР” позивається до Верховної Ради Рада завершила перший важкий робочий день Томенко готовий на все заради системи “Рада-3”