Об’єднана опозиція закликає всіх прийти завтра на мітинг під ЦВК

У понеділок, 5 листопада, біля будівлі Центральної виборчої комісії розпочнеться мітинг протесту проти фальсифікацій на виборах до Верховної Ради України, повідомляє прес-служба партії Фронт змін. "Сьогодні влада нахабно фальсифікує вибори на округах, де перемагають опозиційні кандидати. Для підробки результату на користь провладних кандидатів без суду і слідства скасовується волевиявлення десятків тисяч громадян. Об'єднана опозиція звертається до всіх опозиційних сил, до всіх небайдужих до долі країни прийти під ЦВК і захистити свій вибір і право кожного українця обирати собі владу ", - заявляють у прес-службі.
 
"Збір о 10:00 на бульварі Лесі Українки, 1", - йдеться в повідомленні. Об'єднана опозиція звертається до всіх опозиційних сил, до всіх небайдужих до долі країни прийти під ЦВК і захистити свій вибір і право кожного українця обирати собі владу, повідомляє прес-служба. Вчора партія ВО Батьківщина закликала міжнародну громадськість ввести санкції проти Президента Віктора Януковича, Генерального прокурора Віктора Пшонки, міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка через фальсифікації виборів до Верховної Ради.

Корреспондент.net

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Фронт Змін
1
Історія Фронту змін

Заснована в 2007 році під назвою Народна трудова партія. Під назвою “Фронт змін” з 23 вересня 2009 року. Лідер партії – народний депутат України Арсеній Яценюк. Схожі статті: Історія партії «Російська єдність» Історія політичної партії «Союз» Історія Партії регіонів