Офіційні результати виборів Верховної Ради

У газетах “Голос України” і “Урядовий кур’єр” офіційно обнародувані результати виборів Верховної Ради, які пройшли 28 жовтня 2012 року. За даними ЦВК, по мажоритарних округах було обрано 220 депутатів, в 5 округах визнано неможливим встановити результати виборів.

Згідно з підсумковими даними, Партія регіонів за партійними списками набрала 30% голосів виборців, за неї проголосували 6116746 громадян. Від Регіонів в Раду обрані 185 депутатів.

Об’єднана опозиція “Батьківщина” набрала за партійними списками 25,54% голосів – її підтримали 5209090 українців. У Раду обраний 101 депутат.

Партія “Удар” Віталія Кличка за партійними списками набрала 13,96% голосів, або 2847979 голосів. У Раду від неї проходять 40 депутатів.

За Комуністичну партію проголосували 13,18%, або 2687269 виборців. У Раді буде представлено 32 комуністи.

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” на цих виборах підтримали 10,44%, або 2129933 українців. До парламенту пройшли 37 “свободівців”.

Також у Верховну Раду пройшли 7 представників інших партій і 43 самовисуванця.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
На Донбас прибувають миротворці

На першу лінію оборони в Донецькій та Луганській областях починають прибувати спеціально відряджені українські військовослужбовці, більшість з яких брали участь у миротворчих місіях під егідою ООН. Про це інформує пресцентр штабу ООС. Схожі статті: Укрзалізниця з 1 червня відновить рух приміських поїздів Окупанти на Донбасі постійно порушують домовленості Порошенко знає …

Новини
Українці можуть змінити виборчу адресу онлайн

Громадяни України можуть змінити виборчу адресу онлайн для участі у голосуванні на місцевих виборах до 9 вересня. Схожі статті: Рада хоче змінити закон про вибори Мовне законодавство до виборів спробують змінити Хакери можуть зірвати вибори

Новини
Кaмeри aвтoфіксaції пoрушeнь ПДР фiксувaтимуть все на дорозі

Кaмeри aвтoфіксaції пoрушeнь ПДР фiксувaтимуть нe лишe пeрeвищeння швидкості, а й порушення ПДР під час проїзду перехресть на червоне світло та їзду смугою громадського транспорту. Схожі статті: Законопроект про проведення виборів мерів у два тури Рада блокована у вихідні Тиждень відмови від навчання