Новий КПК зробить з України поліцейську державу

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко вважає, що Верховна Рада нового скликання повинна відмінити новий Кримінально-процесуальний кодекс. Про це повідомив захисник Тимошенко Сергій Власенко на брифінгу 19 листопада.

За його словами, екс-прем’єр звернулася до опозиції з проханням добитися відміни КПК, як інструменту створення поліцейської держави.

Власенко відмітив, що КПК містить в собі ряд моментів, що порушують Конституцію і сприятимуть тотальному контролю над населенням.

Захисник екс-прем’єра заявив, що згідно з новим кодексом, особа, проти якої порушується кримінальна справа, може навіть не знати про це;  слідчі дії і збір доказів проводитимуться без попередження і яких-небудь судових рішень.

Варто відмітити, що новий КПК набуває чинності вже 20 листопада цього року.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Православній церкві України вручили Томос

Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію для Православної церкви України. Схожі статті: Розкіш у церкві Путін назвав стратегічну помилку України Новий КПК зробить з України поліцейську державу

Новини
Президент заслухає доповідь силовиків у зв’язку з вибухами поблизу Ічні на Чернігівщині

Президент Петро Порошенко заслухає доповідь силових відомств у зв’язку з ситуацією, що склалась через вибухи на складах боєприпасів поблизу м. Ічня Чернігівської області. Схожі статті: Суд заборонив акцію на Майдані і поблизу головних урядових споруд Президент ветував введення біометричних паспортів Президент Польші виступив у Верховній раді.

Новини
DWnews неправильно формулює війну на Донбасі

У Міністерстві закордонних справ України чекають на уточнення з боку німецького видання DW за використання формулювання “громадянська війна” щодо війни на Донбасі. Схожі статті: Рада підтримає воєнний стан на Донбасі Перенесення виборів на 2015 рік — це пусті слова Чи відбудуться вибори на Донбасі