Регіонали пояснили, чи треба носити з собою паспорт

За словами народного депутата від Партії регіонів Ірини Бережної, українці не зобов’язані постійно носити з собою паспорт через те, що сьогодні, 20 листопада, почав діяти новий Кримінально-процесуальний кодекс.

Бережна говорить, що в Україні і в новому КПК немає жодної норми, яка зобов’язувала б громадян постійно мати при собі паспорт. А заяви про те, що з сьогоднішнього дня усім треба носити з собою паспорти, вона назвала “нісенітницею”, яку розповсюдили люди, що свідомо маніпулюють громадською думкою.

“Заклики постійно мати при собі паспорт є повною нісенітницею”, – запевняє Бережна.

Нагадаємо, раніше Микола Сірий – член Ради адвокатів Києва, у зв’язку зі вступом в силу нового КПК порадив українцям бути обережними, особливо в темний час доби, і мати при собі документи, що засвідчують особу.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Православній церкві України вручили Томос

Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію для Православної церкви України. Схожі статті: Розкіш у церкві Путін назвав стратегічну помилку України Новий КПК зробить з України поліцейську державу

Новини
Президент заслухає доповідь силовиків у зв’язку з вибухами поблизу Ічні на Чернігівщині

Президент Петро Порошенко заслухає доповідь силових відомств у зв’язку з ситуацією, що склалась через вибухи на складах боєприпасів поблизу м. Ічня Чернігівської області. Схожі статті: Суд заборонив акцію на Майдані і поблизу головних урядових споруд Президент ветував введення біометричних паспортів Президент Польші виступив у Верховній раді.

Новини
DWnews неправильно формулює війну на Донбасі

У Міністерстві закордонних справ України чекають на уточнення з боку німецького видання DW за використання формулювання “громадянська війна” щодо війни на Донбасі. Схожі статті: Рада підтримає воєнний стан на Донбасі Перенесення виборів на 2015 рік — це пусті слова Чи відбудуться вибори на Донбасі