Підсумки переговорів в Раді

Партія «УДАР»

Лідер фракції “УДАР” у Верховній Раді 7-го скликання Віталій Кличко повідав про підсумки переговорів, які представники парламентських партій проводили з метою розблокування трибуни і президії парламента.

“Ми домовилися з Партією регіонів про те, що вони не порушуватимуть регламент, інакше ми блокуватимемо трибуну”, – розповів Кличко.

Представники опозиції наполягають на тому, щоб вже 13 грудня, запрацювали норми закону про персональне голосування народних депутатів, які зобов’язують кожного нардепа голосувати тільки за себе.

Нагадаємо, що в перший день роботи нового парламенту, народні депутати не змогли обрати керівництво Кабінету міністрів і Верховної Ради, оскільки опозиція заблокувала роботу парламенту, стверджуючи про порушення регламенту роботи Верховної Ради.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Партія «УДАР»
УДАР не платить за акції протесту

В “УДАРі” спростували інформацію про те, що вони нібито оплачують участь в акції протесту. Така інформація з’явилася на офіційному сайті партії. Схожі статті: Під час акцій протесту в РФ затримали громадянина України Історія партії «УДАР» У багатьох містах Росії пройшли акції протесту КПРФ

Партія «УДАР»
Кличко проти Януковича

Лідер опозиційної партії “УДАР” Віталій Кличко повідомив, що його політична сила також приєднується до акції протесту проти режиму Януковича “Вставай, Україна”, яка була організована його колегами по опозиції. —

Партія «УДАР»
Рада блокована у вихідні

Депутати від опозиційної партії “УДАР” і у вихідний  блокують трибуну і президію Верховної Ради України. Схожі статті: “УДАР” позивається до Верховної Ради Рада завершила перший важкий робочий день Томенко готовий на все заради системи “Рада-3”