Путін назвав стратегічну помилку України

Путін не боїться замахів
Росія

Президент Росії Володимир Путін назвав рішення України не віддавати свою газотранспортну систему в оренду “стратегічною” і “фундаментальною” помилкою. Про це він сказав  сьогодні, 20 грудня, на своїй прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів про візит Віктора Януковича, який не відбувся, в Москву.

За словами російського президента РФ разом з європейцями пропонували Києву узяти в оренду українську газотранспортну систему, не порушуючи законодавства України, залишаючи ГТС в українській власності.

Путін відмітив, що якби Київ погодився на цю пропозицію, Москва узяла б на себе усі зобов’язання по завантаженню і розвитку української ГТС.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Росія
Росія не сприймає адекватно заяви президента України

Прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков вважає, що заява президента Петра Порошенка про намір звільнити і відновити донецький аеропорт “звичайно, є” порушенням мінських угод. Схожі статті: Розблокований Донецький аеропорт Росія продовжує забороняти поставки сиру з України Вибори президента відбулися

Росія
Росія не дає грошей біженцям

Жоден регіон Росії з серпня не отримує компенсацій на утримання вимушених переселенців, у тому числі з України. Схожі статті: Росія відповіла США своїми санкціями

Росія
Росія відповіла США своїми санкціями

У суботу російське МЗС заявило, що після нової хвилі санкцій Заходу щодо Москви Росія планує відповідні заходи. Схожі статті: ЄС розширила підстави для санкцій Запуск 4-го енергоблоку Калінінської АЕС Зареєстрована партія “Проти всіх”