“УДАР” вимагає звіту Азарова

Партія «УДАР»

Фракція “УДАР”  вимагає, щоб 11 січня Микола Азаров, прем’єр-міністр України, надав у Верховній Раді звіт уряду про діяльність у 2012 році і його планах на 2013 рік.

У партії “УДАР” також повідомили про свою пропозицію після звіту Азарова заслуховувати у ВР плани Кабміну відносно виходу з соціально-економічної ситуації, що склалася, в Україні. Зокрема опозиційна фракція хоче почути про антикризові плани від Олександра Клименко, міністра доходів і зборів, Сергія Арбузова, першого віце-прем’єра, Наталії Королевської, міністра соціальної політики і  Юрія Колобова, міністра фінансів.

Також “УДАР” вимагає, щоб в парламенті були невідкладно розглянуті їх законопроекти про відміну більшості депутатських пільг, зниження ставки єдиного соціального внеску і єдині принципи нарахування пенсій.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Партія «УДАР»
УДАР не платить за акції протесту

В “УДАРі” спростували інформацію про те, що вони нібито оплачують участь в акції протесту. Така інформація з’явилася на офіційному сайті партії. Схожі статті: Під час акцій протесту в РФ затримали громадянина України Історія партії «УДАР» У багатьох містах Росії пройшли акції протесту КПРФ

Партія «УДАР»
Кличко проти Януковича

Лідер опозиційної партії “УДАР” Віталій Кличко повідомив, що його політична сила також приєднується до акції протесту проти режиму Януковича “Вставай, Україна”, яка була організована його колегами по опозиції. —

Партія «УДАР»
Рада блокована у вихідні

Депутати від опозиційної партії “УДАР” і у вихідний  блокують трибуну і президію Верховної Ради України. Схожі статті: “УДАР” позивається до Верховної Ради Рада завершила перший важкий робочий день Томенко готовий на все заради системи “Рада-3”