Мовчати, терпіти і просити

ВО «Батьківщина»

Народний депутат, один з лідерів “Батьківщини” Микола Томенко вважає, що риторика спілкування влади з українським суспільством зводиться до принципу “мовчати, терпіти і просити”.

За словами політика, якщо проаналізувати риторику влади по відношенню до опозиції, усього українського суспільства упродовж попередніх років, то можна сказати, що якихось принципових змін не сталося.

“Фактично риторика влади зводиться до наступного: опозиції пропонують мовчати, народу терпіти, а громадськості і місцевому самоврядуванню просити”, – сказав він.

За словами Томенко, така парадигма стосунків пропонується з боку чинного Президента, оновленого керівництва парламенту і оновленого складу уряду. Зокрема, за словами одного з лідерів партії “Батьківщина”, новий голова Верховної Ради Володимир Рибак запропонував не перетворювати Погоджувальну раду парламенту на місце для політичних дискусій.

“Виходячи з цього, можна чекати, що нам найближчим часом запропонують не вести політичні дискусії і під час засідань Верховної Ради. Самий кращий формат для влади – це мовчазна опозиція, яка, як говорить новий глава Нацбанку, не має права публічно обговорювати курс валюти, скільки залишилося золотовалютних запасів, щоб не заважати владі”, – сказав М.Томенко.

При цьому, додав він, терпіти пропонує українському народу Президент України у своїх нечисленних виступах, при цьому у черговий раз обіцяючи “поліпшення добробуту”. В той же час формат стосунків прем’єр-міністра і уряду з представниками місцевого самоврядування, коли ті звертають уваги на невиплату зарплат і пенсій, або невиконання бюджетних програм, зводиться до рекомендації глави уряду “просити”. “Прем’єр говорить їм, що треба просити, і якщо попросите, то виконуватимуться програми”, – сказав Микола Томенко.

За його словами, якщо цей світогляд чинного Президента, оновленого уряду і нового керівництва ВР збережеться у форматі “мовчати, терпіти і просити”, то слід чекати не лише банкрутства влади, але і можливого краху України як демократичної, європейської і незалежної країни.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ВО «Батьківщина»
Яценюк піднімає людей

Сьогодні, 7 березня, Арсеній Яценюк, лідер фракції “Батьківщина” заявив на брифінгу, що опозиція поміняє стратегію і тактику. По ловах лідера “Батьківщини” опозиціонери вирішили змінити свою тактику і стратегію Схожі статті: Яценюк про євроінтеграцію України Яценюка у в’язницю? Яценюк хоче бути президентом

ВО «Батьківщина»
Томенко готовий на все заради системи “Рада-3”

Опозиційний народний депутат від партії “Батьківщина” Микола Томенко готовий пожертвувати здоров’ям заради тестування системи “Рада-3”. Схожі статті: Закон про персональне голосування підписаний Рада хоче змінити закон про вибори Віктор ЯНУКОВИЧ готовий зустрічатись з опозицією

ВО «Батьківщина»
Батьківщина призвала до непокори

Опозиційна партія “Батьківщина” призвала українців приєднатися до акції непокори Юлії Тимошенко. Інформація про це розміщена на офіційному сайті партії. Схожі статті: ВО «Батьківщина»