“УДАР” позивається до Верховної Ради

Партія «УДАР»

Сьогодні, 14 січня на брифінгу Віталій Кличко заявив, що фракція “УДАР” подасть позови до адміністративного суду, де оскаржить рішення ВР, які були прийняті за допомогою голосування чужими картками.

Кличко заявив: “Представники “Удару” з усіх регіонів України подають позови до адміністративного суду на дії Верховної Ради відносно порушення Конституції і регламенту”.

Лідер фракції відмітив, що під час голосування за звільнення і призначення глави НБУ опозиція зафіксувала порушення регламенту і Конституції України. Також Кличко повідомив що нардепи від “Удару”, для визнання не персонального голосування неконституційним, звернуться до  Конституційного суду України.

Віталій Кличко підкреслює, що ВР не повинна працювати в сесійному режимі доки в дію не буде введена система персонального голосування.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Партія «УДАР»
УДАР не платить за акції протесту

В “УДАРі” спростували інформацію про те, що вони нібито оплачують участь в акції протесту. Така інформація з’явилася на офіційному сайті партії. Схожі статті: Під час акцій протесту в РФ затримали громадянина України Історія партії «УДАР» У багатьох містах Росії пройшли акції протесту КПРФ

Партія «УДАР»
Кличко проти Януковича

Лідер опозиційної партії “УДАР” Віталій Кличко повідомив, що його політична сила також приєднується до акції протесту проти режиму Януковича “Вставай, Україна”, яка була організована його колегами по опозиції. —

Партія «УДАР»
Рада блокована у вихідні

Депутати від опозиційної партії “УДАР” і у вихідний  блокують трибуну і президію Верховної Ради України. Схожі статті: “УДАР” позивається до Верховної Ради Рада завершила перший важкий робочий день Томенко готовий на все заради системи “Рада-3”