Томенко готовий на все заради системи “Рада-3”

ВО «Батьківщина»

Опозиційний народний депутат від партії “Батьківщина” Микола Томенко готовий пожертвувати здоров’ям заради тестування системи “Рада-3”.

Про це народний обранець заявив на брифінгу, який відбувся сьогодні в Києві.

Зокрема політик відмітив, що ходять чутки, що система “Рада-3” шкідлива для здоров’я, потенції. Проте заради її впровадження Томенко готовий пожертвувати здоров’ям і протестувати цю систему на собі.

Іншого способу для забезпечення персонального голосування Томенко не бачить.

Нагадаємо, опозиційні депутати вимагають, щоб усі парламентарі голосували особисто, а не чужими картками.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ВО «Батьківщина»
Яценюк піднімає людей

Сьогодні, 7 березня, Арсеній Яценюк, лідер фракції “Батьківщина” заявив на брифінгу, що опозиція поміняє стратегію і тактику. По ловах лідера “Батьківщини” опозиціонери вирішили змінити свою тактику і стратегію Схожі статті: Яценюк про євроінтеграцію України Яценюка у в’язницю? Яценюк хоче бути президентом

ВО «Батьківщина»
Мовчати, терпіти і просити

Народний депутат, один з лідерів “Батьківщини” Микола Томенко вважає, що риторика спілкування влади з українським суспільством зводиться до принципу “мовчати, терпіти і просити”. Схожі статті: Опозиція не голосуватиме за закон про вищу освіту Почалися рейдерські захоплення партосередків опозиції Об’єднана опозиція створить єдину партію

ВО «Батьківщина»
Батьківщина призвала до непокори

Опозиційна партія “Батьківщина” призвала українців приєднатися до акції непокори Юлії Тимошенко. Інформація про це розміщена на офіційному сайті партії. Схожі статті: ВО «Батьківщина»