Кримінальне покарання “кнопкодавам”

Опозиційні партії внесли на розгляд у Верховну Раду законопроект, який припускає введення кримінальної відповідальності за порушення порядку і процедури голосування на пленарних засіданнях Верховної Ради України, місцевих рад, а також Верховної Ради Криму.

Авторами законопроекту виступили лідери найбільших опозиційних фракцій Віталій Кличко, Арсеній Яценюк і Олег Тягнибок.

Варто відмітити, що в цьому скликанні українського парламенту опозиційні депутати дуже негативно реагують на те, що деякі народні обранці голосують чужими картками. Іноді справа доходить навіть  до мордобою.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Вже 70 осіб хоче бути президентом України

Станом на 2 лютого понад 70 осіб подали документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатами в президенти України. Схожі статті: Яценюк хоче бути президентом У виборах 2012 візьме участь 22 політичних партій Порошенко хоче відновити кордон

Новини
Православній церкві України вручили Томос

Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію для Православної церкви України. Схожі статті: Розкіш у церкві Путін назвав стратегічну помилку України Новий КПК зробить з України поліцейську державу

Новини
Президент заслухає доповідь силовиків у зв’язку з вибухами поблизу Ічні на Чернігівщині

Президент Петро Порошенко заслухає доповідь силових відомств у зв’язку з ситуацією, що склалась через вибухи на складах боєприпасів поблизу м. Ічня Чернігівської області. Схожі статті: Суд заборонив акцію на Майдані і поблизу головних урядових споруд Президент ветував введення біометричних паспортів Президент Польші виступив у Верховній раді.