Кримінальне покарання “кнопкодавам”

Опозиційні партії внесли на розгляд у Верховну Раду законопроект, який припускає введення кримінальної відповідальності за порушення порядку і процедури голосування на пленарних засіданнях Верховної Ради України, місцевих рад, а також Верховної Ради Криму.

Авторами законопроекту виступили лідери найбільших опозиційних фракцій Віталій Кличко, Арсеній Яценюк і Олег Тягнибок.

Варто відмітити, що в цьому скликанні українського парламенту опозиційні депутати дуже негативно реагують на те, що деякі народні обранці голосують чужими картками. Іноді справа доходить навіть  до мордобою.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Президент заслухає доповідь силовиків у зв’язку з вибухами поблизу Ічні на Чернігівщині

Президент Петро Порошенко заслухає доповідь силових відомств у зв’язку з ситуацією, що склалась через вибухи на складах боєприпасів поблизу м. Ічня Чернігівської області. Схожі статті: Суд заборонив акцію на Майдані і поблизу головних урядових споруд Президент ветував введення біометричних паспортів Президент Польші виступив у Верховній раді.

Новини
DWnews неправильно формулює війну на Донбасі

У Міністерстві закордонних справ України чекають на уточнення з боку німецького видання DW за використання формулювання “громадянська війна” щодо війни на Донбасі. Схожі статті: Рада підтримає воєнний стан на Донбасі Перенесення виборів на 2015 рік — це пусті слова Чи відбудуться вибори на Донбасі

Новини
Паспорт тепер буде пластиковий

Кабінет міністрів скасував можливість оформлення внутрішнього паспорта громадянина у формі книжечки. Схожі статті: Новий порядок оформлення закордонних паспортів Регіонали пояснили, чи треба носити з собою паспорт Кабмін затвердив зразок біометричного паспорта