Легше не стане

Новини

Президент України Віктор Янукович завірив, що не варто розраховувати на легші умови ведення бізнесу в 2013 році.

Про це глава держави повідомив на засіданні комітету з економічних реформ.

Зокрема президент поставив завдання країні увійти до сотні країн по легітимності ведення бізнесу. При цьому відмітив, що не треба розраховувати на те, що поточному році легше вести бізнес, чим в 2012.

При цьому одному з пріоритетних завдань він назвав залучення інвестицій в країну. “Якщо не будуть притягнені інвестиції, ні про яку модернізацію економіки говорити не можна. Це буде проста балаканина”, – відмітив глава української держави.

Нагадаємо, Віктор Федорович залишився невдоволений роботою прем’єра Миколи Азарова.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Вже 70 осіб хоче бути президентом України

Станом на 2 лютого понад 70 осіб подали документи у Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатами в президенти України. Схожі статті: Яценюк хоче бути президентом У виборах 2012 візьме участь 22 політичних партій Порошенко хоче відновити кордон

Новини
Православній церкві України вручили Томос

Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію для Православної церкви України. Схожі статті: Розкіш у церкві Путін назвав стратегічну помилку України Новий КПК зробить з України поліцейську державу

Новини
Президент заслухає доповідь силовиків у зв’язку з вибухами поблизу Ічні на Чернігівщині

Президент Петро Порошенко заслухає доповідь силових відомств у зв’язку з ситуацією, що склалась через вибухи на складах боєприпасів поблизу м. Ічня Чернігівської області. Схожі статті: Суд заборонив акцію на Майдані і поблизу головних урядових споруд Президент ветував введення біометричних паспортів Президент Польші виступив у Верховній раді.