Легше не стане

Новини

Президент України Віктор Янукович завірив, що не варто розраховувати на легші умови ведення бізнесу в 2013 році.

Про це глава держави повідомив на засіданні комітету з економічних реформ.

Зокрема президент поставив завдання країні увійти до сотні країн по легітимності ведення бізнесу. При цьому відмітив, що не треба розраховувати на те, що поточному році легше вести бізнес, чим в 2012.

При цьому одному з пріоритетних завдань він назвав залучення інвестицій в країну. “Якщо не будуть притягнені інвестиції, ні про яку модернізацію економіки говорити не можна. Це буде проста балаканина”, – відмітив глава української держави.

Нагадаємо, Віктор Федорович залишився невдоволений роботою прем’єра Миколи Азарова.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Президент заслухає доповідь силовиків у зв’язку з вибухами поблизу Ічні на Чернігівщині

Президент Петро Порошенко заслухає доповідь силових відомств у зв’язку з ситуацією, що склалась через вибухи на складах боєприпасів поблизу м. Ічня Чернігівської області. Схожі статті: Суд заборонив акцію на Майдані і поблизу головних урядових споруд Президент ветував введення біометричних паспортів Президент Польші виступив у Верховній раді.

Новини
DWnews неправильно формулює війну на Донбасі

У Міністерстві закордонних справ України чекають на уточнення з боку німецького видання DW за використання формулювання “громадянська війна” щодо війни на Донбасі. Схожі статті: Рада підтримає воєнний стан на Донбасі Перенесення виборів на 2015 рік — це пусті слова Чи відбудуться вибори на Донбасі

Новини
Паспорт тепер буде пластиковий

Кабінет міністрів скасував можливість оформлення внутрішнього паспорта громадянина у формі книжечки. Схожі статті: Новий порядок оформлення закордонних паспортів Регіонали пояснили, чи треба носити з собою паспорт Кабмін затвердив зразок біометричного паспорта