“УДАР” подав до суду на Рибака і “кнопкодавів”

Партія Віталія Кличка подала до суду на депутатів-“кнопкодавів” і голову українського парламенту Володимира Рибака.

Позов був поданий в Рівненський адміністративний суд від глави виконкому обласної організації партії ” УДАР” Олексієм Муляренко.

На думку партійця, своєю грою на “піаніно” депутати від провладних партій демонструють свою зневагу до українських законів, тим самим порушують регламент Верховної Ради.

У зв’язку з цим представники партії сумніваються в легітимності ухвалення рішень таким чином. “Ударівці” мають намір контролювати письмову реєстрацію депутатів в парламенті, і не припустити голосування чужими картками.

Кредитные ковенанты: советы по http://citibank-ru.com/ с принципами международного финансового учета.
Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Партія «УДАР»
УДАР не платить за акції протесту

В “УДАРі” спростували інформацію про те, що вони нібито оплачують участь в акції протесту. Така інформація з’явилася на офіційному сайті партії. Схожі статті: Під час акцій протесту в РФ затримали громадянина України Історія партії «УДАР» У багатьох містах Росії пройшли акції протесту КПРФ

Партія «УДАР»
Кличко проти Януковича

Лідер опозиційної партії “УДАР” Віталій Кличко повідомив, що його політична сила також приєднується до акції протесту проти режиму Януковича “Вставай, Україна”, яка була організована його колегами по опозиції. —

Партія «УДАР»
Рада блокована у вихідні

Депутати від опозиційної партії “УДАР” і у вихідний  блокують трибуну і президію Верховної Ради України. Схожі статті: “УДАР” позивається до Верховної Ради Рада завершила перший важкий робочий день Томенко готовий на все заради системи “Рада-3”