Ксенія Собчак зробила вибір і вийшла заміж

Все таємне рано чи пізно стає явним. Навіть така подія, як весілля Ксенії Собчак. Інтернет буквально розривається від поздоровлень і сумнівів: хтось радіє за відому телеведучу, а хтось не вірить навіть фотографіям з урочистостей.

Здавалося б, нещодавно в квартирі Ксенії Собчак знаходили мільйони і відомого опозиціонера Іллю Яшина, а в п’ятницю громом серед ясного неба стала звістка про весілля відомої телеведучої та актора Максима Віторгана.

Здавалося, це ніколи не станеться. Але шила в мішку не втаїш: першою про зміни в житті Собчак проговорилася поп-співачка Глюк’oZa (вона ж Наталія Чистякова-Іонова), яка не лише виклала у своєму Twitter’і фотокомпромат на пару, але, як з’ясувалося, і виконала для молодят свою пісню “Свадьба”.

До речі, і сама Ксюша теж заспівала в п’ятницю ввечері. Світська левиця, як пишуть ЗМІ, виконала пісню все тієї ж Глюк’oZы – “Жениха хотіла”.

Офіційна церемонія одруження сталася в одному із Рагсів столиці на Ленінському проспекті.

Twitter теж не спить, активно обговорюючи гучну новину і, схоже, багато людей досі впевнені: це жарт.

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ШоуБіз
1
РУЛЕТКА НА ГРОШІ

Ні для кого не секрет, що в наш час з’явились азартні ігри в інтернеті, в них можна пограти через персональний комп’ютер. Схожі статті: Казино повернуть? Гроші на медицину і освіту лише до виборів Турчинов збере гроші на вибори у виборців

ШоуБіз
Потап і Настя одружилися

Знаменитий дует виконавців Потап і Настя, які протягом 11 років виступали на одній сцені, 23 травня одружились. —

ШоуБіз
Кабмін впорядкує Євробачення

Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка щодо удосконалення правил відбору учасників від України на пісенний конкурс “Євробачення”. Схожі статті: Кабмін затвердив зразок біометричного паспорта Ляшко хотів пронести в Кабмін труп собаки Гроші на медицину і освіту лише до виборів