“Наша Україна” припинила існування

Партія “Наша Україна” припинила своє існування. Таке рішення було прийняте на черговому з’їзді партії під головуванням Сергія Бондарчука.

За самороспуск проголосували 267 членів з’їзду.

Також було прийнято рішення припинити роботу всіх статутних органів партії. Тут же було прийнято рішення про передачу статуту і усіх регалій політичної партії в Музей історії Помаранчевої революції. Крім того, на засіданні був затверджений склад ліквідаційної комісії, куди також увійшов Петро Ющенко.

Варто відмітити, що раніше в партії проходили з’їзди під головуванням Віктора Ющенка і Сергія Бондарчука.  На одному з партії був виключений Віктор Ющенко, на другому – вже сам Сергій Бондарчук.

Представники партії, які залишилися під контролем Ющенка, неодноразово заявляли, що рішення Бондарчука не мають юридичної сили, оскільки він ніякого відношення до партії не має.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша Україна
Виключили “бунтівників” з партії

Політична рада партії “Наша Україна” виключила зі своїх лав сім чоловік, які є ініціаторами розколу партії. Схожі статті: Історія партії «УДАР» Ющенко розколює партію Історія партії Демократичний альянс