Яценюк піднімає людей

ВО «Батьківщина»

Сьогодні, 7 березня, Арсеній Яценюк, лідер фракції “Батьківщина” заявив на брифінгу, що опозиція поміняє стратегію і тактику.

По ловах лідера “Батьківщини” опозиціонери вирішили змінити свою тактику і стратегію через позбавлення судом Сергія Власенка депутатського мандату. “Ми йдемо піднімати людей”, – підкреслив Яценюк.

Головним винуватцем економічної і політичної  кризи в Україні, за словами Яценюка, являється Віктор Янукович. Лідер фракції відмітив, що метою опозиції є не допускати до влади “таких, як Янукович”. На думку Яценюка влада повинна належати народу України.

Яценюк підкреслив, що якщо Янукович в найкоротші терміни не вирішить політичну і економічну кризу, то в Україні пройдуть дострокові президентські і парламентські вибори.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ВО «Батьківщина»
Томенко готовий на все заради системи “Рада-3”

Опозиційний народний депутат від партії “Батьківщина” Микола Томенко готовий пожертвувати здоров’ям заради тестування системи “Рада-3”. Схожі статті: Закон про персональне голосування підписаний Рада хоче змінити закон про вибори Віктор ЯНУКОВИЧ готовий зустрічатись з опозицією

ВО «Батьківщина»
Мовчати, терпіти і просити

Народний депутат, один з лідерів “Батьківщини” Микола Томенко вважає, що риторика спілкування влади з українським суспільством зводиться до принципу “мовчати, терпіти і просити”. Схожі статті: Опозиція не голосуватиме за закон про вищу освіту Почалися рейдерські захоплення партосередків опозиції Об’єднана опозиція створить єдину партію

ВО «Батьківщина»
Батьківщина призвала до непокори

Опозиційна партія “Батьківщина” призвала українців приєднатися до акції непокори Юлії Тимошенко. Інформація про це розміщена на офіційному сайті партії. Схожі статті: ВО «Батьківщина»