Кабмін затвердив зразок біометричного паспорта

Кабінет міністрів затвердив єдині бланки біометричних документів, які засвідчують особу.

Про це повідомляється у відповідній постанові Кабінету міністрів “Про єдиний демографічний реєстр і правові документи, які підтверджують українське громадянство”. З дня вступу в дію цієї постанови, необхідно ввести оформлення, виготовлення і видачу правових документів відповідно до затверджених зразків. Документи, які видані до початку дії вищезгаданої постанови, діють упродовж терміну, на який ці документи були видані.

Водійські права категорій В, В1, А і А1, видані і оформлені після вступу в дію постанови, є дійсними упродовж 20 років з моменту їх видачі, інших водійських категорій – впродовж 10 років з дати видачі.

 

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Православній церкві України вручили Томос

Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію для Православної церкви України. Схожі статті: Розкіш у церкві Путін назвав стратегічну помилку України Новий КПК зробить з України поліцейську державу

Новини
Президент заслухає доповідь силовиків у зв’язку з вибухами поблизу Ічні на Чернігівщині

Президент Петро Порошенко заслухає доповідь силових відомств у зв’язку з ситуацією, що склалась через вибухи на складах боєприпасів поблизу м. Ічня Чернігівської області. Схожі статті: Суд заборонив акцію на Майдані і поблизу головних урядових споруд Президент ветував введення біометричних паспортів Президент Польші виступив у Верховній раді.

Новини
DWnews неправильно формулює війну на Донбасі

У Міністерстві закордонних справ України чекають на уточнення з боку німецького видання DW за використання формулювання “громадянська війна” щодо війни на Донбасі. Схожі статті: Рада підтримає воєнний стан на Донбасі Перенесення виборів на 2015 рік — це пусті слова Чи відбудуться вибори на Донбасі