Кличко проти Януковича

Партія «УДАР»

Лідер опозиційної партії “УДАР” Віталій Кличко повідомив, що його політична сила також приєднується до акції протесту проти режиму Януковича “Вставай, Україна”, яка була організована його колегами по опозиції.

Про це він сказав в інтерв’ю одного з українських телеканалів.

Зокрема Віталій Володимирович відмітив, що всі опозиціонери хочуть, щоб Україна жила за європейськими правилами і стандартами.

Варто відмітити, що акція “Вставай, Україна” пройшла у ряді міст західної України: Вінниці, Львові, Ужгороді. Олег Тягнибок і Арсеній Яценюк особисто брали в них участь, а Віталій Кличко був з візитами в США і Європі.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Партія «УДАР»
УДАР не платить за акції протесту

В “УДАРі” спростували інформацію про те, що вони нібито оплачують участь в акції протесту. Така інформація з’явилася на офіційному сайті партії. Схожі статті: Під час акцій протесту в РФ затримали громадянина України Історія партії «УДАР» У багатьох містах Росії пройшли акції протесту КПРФ

Партія «УДАР»
Рада блокована у вихідні

Депутати від опозиційної партії “УДАР” і у вихідний  блокують трибуну і президію Верховної Ради України. Схожі статті: “УДАР” позивається до Верховної Ради Рада завершила перший важкий робочий день Томенко готовий на все заради системи “Рада-3”

Партія «УДАР»
“УДАР” хоче відібрати пільги у спікера і екс-президентів

Представники партії “УДАР” мають намір позбавити пільг колишніх президентів і глав парламенту. Відповідний законопроект був зареєстрований у Верховній Раді Павлом Розенко, який є його автором. Схожі статті: Історія партії «УДАР» Тігіпко пропонує відібрати авто у інвалідів “УДАР” вимагає звіту Азарова