УДАР не платить за акції протесту

В “УДАРі” спростували інформацію про те, що вони нібито оплачують участь в акції протесту. Така інформація з’явилася на офіційному сайті партії.

Як стало відомо, раніше в соціальних мережах від імені “УДАРу” з’явилися повідомлення про те, що вони обіцяють заплатити за участь в акції протесту, яка пройде 2 квітня під будівлею Верховної Ради.

Представники партії назвали ці повідомлення брехнею і провокацією і звернулися до киян не погоджуватися на участь в мітингах за гроші. Нинішня влада хоче підкупити жителів столиці, проте, небайдужі громадяни не повинні піддаватися на такі провокації, а повинні прийти і виразити свою громадянську позицію.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Партія «УДАР»
Кличко проти Януковича

Лідер опозиційної партії “УДАР” Віталій Кличко повідомив, що його політична сила також приєднується до акції протесту проти режиму Януковича “Вставай, Україна”, яка була організована його колегами по опозиції. —

Партія «УДАР»
Рада блокована у вихідні

Депутати від опозиційної партії “УДАР” і у вихідний  блокують трибуну і президію Верховної Ради України. Схожі статті: “УДАР” позивається до Верховної Ради Рада завершила перший важкий робочий день Томенко готовий на все заради системи “Рада-3”

Партія «УДАР»
“УДАР” хоче відібрати пільги у спікера і екс-президентів

Представники партії “УДАР” мають намір позбавити пільг колишніх президентів і глав парламенту. Відповідний законопроект був зареєстрований у Верховній Раді Павлом Розенко, який є його автором. Схожі статті: Історія партії «УДАР» Тігіпко пропонує відібрати авто у інвалідів “УДАР” вимагає звіту Азарова