Партія регіонів оголосила мобілізацію антимайдану

Депутати від Партії регіонів вирішили робити усіляке сприяння активній участі своїх прибічників в акції в Маріїнському парку.

Партія регіонів прийняла рішення про підтримку антимайдану. Про це написав на своїй сторінці в Facebook регіонал Андрій Пінчук.

Депутат відмітив, що таке рішення прийняте у зв’язку з численними зверненнями прибічників Партії регіонів. “Я як народний депутат і мої колеги за фракцією отримуємо безліч листів і звернень, в яких люди стурбовані таким, що відбувається в країні і висловлюють своє бажання взяти участь у безстроковій акції-мітингу на підтримку курсу президента, щоб зберегти цивільний світ і згоду в Україні. Також численні звернення від місцевих парторганізацій, партійних активістів поступають в стабілізаційні штаби, які працюють в усіх містах України, обласні партійні організації, центральний апарат партії про сприяння для участі у безстроковій акції-мітингу”, – написав Пінчук.

“Народні депутати, члени парламентської фракції Партії регіонів прийняли рішення підтримати цю ініціативу і робити усіляке сприяння активній участі партійців і наших прибічників в мітингу, який ось вже декілька днів проходить в Маріїнському парку столиці”, – сказано в повідомленні Пінчука.

Нагадаємо, з 3 грудня в Маріїнському парку столиці, на площі біля Верховної Ради Партія регіонів проводить акцію протесту на підтримку діючої влади. Щодня там збирається декілька сотень чоловік. На мітинг, який проходить в оточенні правоохоронних органів, підвозять людей з різних регіонів України, переважно зі Східних і Південних областей. Як повідомляють ЗМІ, за участь в акції організатори платять від 250 до 500 грн. за день.

Джерело: Фокус

Источник: https://nolamers.com
Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Партія регіонів
«Український фронт» для «зачищення від окупантів»

На позачерговому Всеукраїнському з’їзді керівників первинних організацій у Харкові ухвалено рішення про створення Всеукраїнської громадської спілки «Український фронт». Схожі статті: Фронт змін на вибори піде єдиним списком Добкін назвав націоналістів убогими “довбодятлами” Від Верховної Ради немає користі

Партія регіонів
Перевибори по мажоритарці

Депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов розповів, що більшість розблокує Раду на 5 хвилин і внесе зміни у виборче законодавство. Схожі статті: Самовисуванці виявилися регіоналами Чечетов назвав “регіоналів” елітою нації “Регіонали” хочуть звільнення Тимошенко

Партія регіонів
Колесніченко побоюється фашистської загрози

Депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко вважає, що в Україні росте фашистська загроза. У зв’язку з цим народний обранець має намір звернутися до Європейського парламенту Схожі статті: Регіонали принципово розмовлятимуть на російській мові у Раді Опозиція формує єдиний список кандидатів на вибори-2012 Опозиція знову загрожує блокувати трибуну ВР