Порошенко "підчистив" співробітників Адміністрації президента

Політика

Президент України Петро Порошенко затвердив структуру адміністрації глави держави і граничну кількість її співробітників - 416 штатних одиниць.

Відповідний указ № 592/2014 "Питання адміністрації президента України" президент підписав у понеділок.

Так, указом затверджується структура адміністрації президента у складі голови, його заступників та двох перших заступників, прес-секретаря, першого помічника, помічників, радників, уповноважених президента, Служби президента, Приймальної президента, Офісу голови адміністрації президента, 15 головних департаментів, 5 департаментів і 4 відділів.

Згідно з указом, глава адміністрації президента стверджує схему розподілу обов'язків між собою, своїми першими заступниками та заступниками, першим помічником президента, а також закріплює за ними самостійні структурні підрозділи адміністрації президента.

Рік тому чисельність адміністрації екс-президента України Віктора Януковича була затверджена в кількості 559 штатних співробітників.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Політика
Кнопкодавів каратимуть?

Народний депутат Леонід Ємець вніс законопроект, яким пропонують карати депутатів на строк від трьох до семи років в’язниці за неперсональне голосування. Схожі статті: “УДАР” подав до суду на Рибака і “кнопкодавів” Кримінальне покарання “кнопкодавам” Яценюк проти “кнопкодавів”

Політика
Екс-радниця Саакашвілі складе мандат депутата

Екс-радниця Михайла Саакашвілі Марія Гайдар склала з себе повноваження депутата Одеської обласної ради. Схожі статті: Порядок політичних партій в бюлетені Депутати готують зміни до процедури приватизації майна У виборах 2012 візьме участь 22 політичних партій

Політика
Перспектива миротворців на Донбасі

У вівторок, 29 травня, президент України Петро Порошенко та президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр дали спільну прес-конференцію, під час якої обговорили місію миротворців Організації об’єднаних націй, яка може запрацювати на сході України вже у 2018 році. Схожі статті: Австрія за розміщення миротворців ООН на Донбасі Чи відбудуться вибори на Донбасі Рада …