Десантники вимагають дозволу стріляти

Миколаївські десантники, що знаходяться на кордоні України з Російською федерацією, просять командування дати їм розпорядження вести вогонь у відповідь по позиціях російської армії, що знаходиться на території РФ, яка обстрілює їх і усі колони українських силовиків, що проходять мимо, з танків і артилерії, а дати відповідь їм не можуть, тому що російський військовий стоїть на свій територія за кордоном.

Про це повідомив офіцер управління 79-ої Миколаївської окремої аеромобільної бригади Анатолій, запис розмови якого з товаришем має в розпорядженні редакція”Преступності.НЕТ”.

Відмітимо, що більше 1000 бійців 79-ої Миколаївської аеромобільної бригади знаходяться в Луганській області, недалеко від селища Дякове, що прямо на межі з Російською Федерацією.

– Вони уздовж межі розставили позиції, жодна колона не пройде, просто не пройде! Нам хоч би письмово дали якусь вказівку, що ми стрілятимемо по території Росії, тому що вони по нас стріляють, а ми по них у відповідь ні, тому що вони стоять в кілометрі за кордоном на своїй території. Сьогодні йшла колона 72-ою, її під Григор’ївкою розстріляли з танків, теж з Російської федерації. Усі колони обстрілюються танками і артилерією. Працює з території РФ реактивна артилерія двостволки, – розповів боєць.

За його словами, евакуація поранених військових не проводиться – льотчики бояться летіти по них.

– Допомоги і евакуації ніякої немає, льотчики не літають, бояться. Просто ми тут живий тир, все. Нам кажуть: “Тримайтеся, підтримка буде”. Зрозуміло, триматися, якби ми бій вели, а ми просто сидимо тут як кролики, по нас стріляють, а ми у відповідь не можемо, тому що по нас стріляють з РФ”, – додав офіцер.

Нагадаємо, станом на 19 липня в Донецькій області вже п’ятий день десантники 2-го батальйону 79-ої Миколаївської аеромобільної бригади знаходяться в оточенні терористів і піддаються масованому артилерійському обстрілу, проте не отримують підкріплення і підтримки.

Крім того, як раніше повідомлялося, бійці 79-ої Миколаївської окремої аеромобільної бригади, що знаходяться під селищем Дмитрівка Донецької області, що поруч від Дякове Луганської області – на межі з Російською Федерацією, благають командування дати їм коридор для виходу, оскільки вони не зможуть протриматися там навіть дня під постійним обстрілом з “Градів” з території Росії.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Православній церкві України вручили Томос

Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію для Православної церкви України. Схожі статті: Розкіш у церкві Путін назвав стратегічну помилку України Новий КПК зробить з України поліцейську державу

Новини
Президент заслухає доповідь силовиків у зв’язку з вибухами поблизу Ічні на Чернігівщині

Президент Петро Порошенко заслухає доповідь силових відомств у зв’язку з ситуацією, що склалась через вибухи на складах боєприпасів поблизу м. Ічня Чернігівської області. Схожі статті: Суд заборонив акцію на Майдані і поблизу головних урядових споруд Президент ветував введення біометричних паспортів Президент Польші виступив у Верховній раді.

Новини
DWnews неправильно формулює війну на Донбасі

У Міністерстві закордонних справ України чекають на уточнення з боку німецького видання DW за використання формулювання “громадянська війна” щодо війни на Донбасі. Схожі статті: Рада підтримає воєнний стан на Донбасі Перенесення виборів на 2015 рік — це пусті слова Чи відбудуться вибори на Донбасі