Росія не дає грошей біженцям

Жоден регіон Росії з серпня не отримує компенсацій на утримання вимушених переселенців, у тому числі з України. Про це в ефірі радіостанції «Ехо Москви в Саратові» розповіла міністр соціального розвитку області Лариса Колязина. За словами чиновниці, затримка викликана реорганізацією федерального відомства.

Згідно з розпорядженням уряду РФ, на утримання вимушених переселенців щодня повинно виділятися по 800 рублів. Кошти передбачається витрачати на оплату проживання та харчування. Фінансування з федерального бюджету має здійснюватися через регіональне міністерство соцрозвитку.

«Договір укладено між міністерством соціального розвитку Саратовської області та міністерством регіонального розвитку РФ. Договір з пунктом тимчасового розміщення укладений з міністерством соціального розвитку, але ще укладено договір між регіоном та Міністерством регіонального розвитку РФ. На сьогоднішній день Міністерство регіонального розвитку розформовано. І на сьогоднішній день, повноваження саме по взаємодії з регіонами по біженцям передані на федеральне УФМС. Гроші дійсно ще поки не надійшли ні на одну територію, де знаходяться біженці, тобто не пішли в регіони, в зв’язку з тим, що зараз необхідно переробити відповідний пакет документів. Суму, яку зараз потрібно віддати за серпень, обговорювали на вересневій думі – це 27 мільйонів загалом по Саратовської області, в усі пункти тимчасового розміщення. У нас ні в одну територію РФ, я акцентую на цьому увагу, не надійшли грошові кошти», – пояснила Лариса Колязина.

При цьому чиновник зазначила, що в липні, коли в області офіційно знаходився всього 21 вимушений переселенець, кошти в місця проживання біженців були перераховані.

На даний момент центри тимчасового проживання біженців фінансами з регіонального міністерства не забезпечуються. Така ж ситуація спостерігається з залученням дошкільних педагогів до занять з дітьми біженців. Вони працюють без фінансових компенсацій.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Росія
Росія не сприймає адекватно заяви президента України

Прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков вважає, що заява президента Петра Порошенка про намір звільнити і відновити донецький аеропорт “звичайно, є” порушенням мінських угод. Схожі статті: Розблокований Донецький аеропорт Росія продовжує забороняти поставки сиру з України Росія введе спецназ ГРУ на територію України 15 липня

Росія
Росія відповіла США своїми санкціями

У суботу російське МЗС заявило, що після нової хвилі санкцій Заходу щодо Москви Росія планує відповідні заходи. Схожі статті: ЄС розширила підстави для санкцій Росія введе спецназ ГРУ на територію України 15 липня Обрано нового голову фракції Єдина Росія

Росія
Реєстрація партії Навального

Партія прибічників опозиційного політика Олексія Навального “Народний альянс” подала документи до Міністерства юстиції для процедури офіційної реєстрації. Схожі статті: Чутки про склад нового уряду Росії У Москві відбуваються зіткнення учасників “Маршу мільйонів” з поліцією Історія партії «Собор»