Мустафа Найєм голосував проти уряду

Політика

Єдиним депутатом, який голосував вчора проти формування Кабінету Міністрів, був Мустафа Найєм. Це випливає з інформації про голосування на офіційному сайті Верховної Ради.

У залі загалом були присутні 339 депутатів, «за» проголосували 288 депутатів, ще 30 утрималися.

При цьому у залі майже повністю була відсутня фракція Опозиційного блоку.

Від голосування утрималися чимало колишніх журналістів і блогерів.

Як відомо, більшість з них, а також Найєм, не хотіли «пакетом» голосувати за уряд через новостворене Міністерство інформації, яке вже порівнюють з Міністерством правди у творі Оруелла «1984». Ці депутати озвучували свої зауваження, однак їх не врахували.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Політика
Кнопкодавів каратимуть?

Народний депутат Леонід Ємець вніс законопроект, яким пропонують карати депутатів на строк від трьох до семи років в’язниці за неперсональне голосування. Схожі статті: “УДАР” подав до суду на Рибака і “кнопкодавів” Кримінальне покарання “кнопкодавам” Яценюк проти “кнопкодавів”

Політика
Екс-радниця Саакашвілі складе мандат депутата

Екс-радниця Михайла Саакашвілі Марія Гайдар склала з себе повноваження депутата Одеської обласної ради. Схожі статті: Порядок політичних партій в бюлетені Депутати готують зміни до процедури приватизації майна У виборах 2012 візьме участь 22 політичних партій

Політика
Перспектива миротворців на Донбасі

У вівторок, 29 травня, президент України Петро Порошенко та президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр дали спільну прес-конференцію, під час якої обговорили місію миротворців Організації об’єднаних націй, яка може запрацювати на сході України вже у 2018 році. Схожі статті: Австрія за розміщення миротворців ООН на Донбасі Чи відбудуться вибори на Донбасі Рада …