Президент Польші виступив у Верховній раді.

Західний світ має зрозуміти, що йому буде безпечно, лише коли буде безпечно в Україні. Про це заявив президент Польщі Броніслав Коморовський у ході виступу у Верховній Раді.

“Не можна вибачати, що в Україні є солдати, танки, БТРи та зенітні установки агресора. “З брехнею світ пройдеш, та назад не вернешся”. Сьогодні цієї брехні (Росії) не бачать лише сліпі. Західний світ має зрозуміти, що (йому) буде безпечно, лише коли буде безпечною Україна”, – зауважив Коморовський.

“Ми підтримуємо будь-які дії, які мають на меті вирішення цього конфлікту, зокрема – мінські домовленості. Сподіваємось, що вони будуть дотримуватися і запроваджуватися як спосіб забезпечення територіальної цілісності та безпеки України”, – додав він.

Як підкреслив Коморовський, країни ЄС приймають територію України у кордонах, встановлених у 1991 році.

“Зміни цих кордонів силою, попри волю українського народу, ніколи не будуть намі акцептовані і завжди будуть намі будуть засуджені”, – заявив він.

“Польша подає руку Україні і зробить усе, щоб інші країни теж подали їй руку”, – заявив президент Польщі.

Також він додав, що “двері до західного світу Україні, зокрема до ЄС, мають залишитися відкритими”.

“Ніхто не може обмежувати це право України (європейські устремління)”, – додав Коморовський.

Окрім того Коморовський зауважив, що Польща як член ЄС, буде підтримувати запровадження безвізового режиму з Україною.

Нагадаємо, що 9 квітня  у Верховну Раду приїхав президент Польщі Броніслав Коморовський з дружиною, президент України Петро Порошенко і весь склад Кабміну. Коморовський виступив перед депутатами з промовою.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Політика
Верховна Рада має намір оголосити Путіна нелегітимним

У парламенті вже зареєстрований проект постанови про невизнання легітимності виборів на території Росії, оскільки окупанти проводили голосування в Криму. Схожі статті: Верховна Рада України ухвалила законопроект про деокупацію Донбасу Спецслужби зірвали замах на Путіна Норвегія не визнає вибори 2018 в Криму

Політика
Незаконне голосування на виборах президента Російської Федерації в Криму

Міністерство закордонних справ України заявило, що незаконне голосування на виборах президента Російської Федерації в анексованому Криму спотворить їхні результати у Росії загалом. Схожі статті: Вибори президента РФ порушують міжнародне право. Порошенко закликає ЄС не визнавати вибори в Криму 2018 Середня явка на виборах президента Росії перевищила 64 відсотки Явка на …

Політика
Вибори президента РФ порушують міжнародне право. Порошенко закликає ЄС не визнавати вибори в Криму 2018

Проведення виборів на території Криму суперечить українському законодавству і порушує міжнародне право. Про це сьогодні, 5 березня 2018 року, заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з міністром оборони Швеції Петером Хулквістом. Схожі статті: Чи відбудуться вибори на Донбасі Порошенко "підчистив" співробітників Адміністрації президента Президент Франції закликає Україну відновити …