Президент Польші виступив у Верховній раді.

Західний світ має зрозуміти, що йому буде безпечно, лише коли буде безпечно в Україні. Про це заявив президент Польщі Броніслав Коморовський у ході виступу у Верховній Раді.

“Не можна вибачати, що в Україні є солдати, танки, БТРи та зенітні установки агресора. “З брехнею світ пройдеш, та назад не вернешся”. Сьогодні цієї брехні (Росії) не бачать лише сліпі. Західний світ має зрозуміти, що (йому) буде безпечно, лише коли буде безпечною Україна”, – зауважив Коморовський.

“Ми підтримуємо будь-які дії, які мають на меті вирішення цього конфлікту, зокрема – мінські домовленості. Сподіваємось, що вони будуть дотримуватися і запроваджуватися як спосіб забезпечення територіальної цілісності та безпеки України”, – додав він.

Як підкреслив Коморовський, країни ЄС приймають територію України у кордонах, встановлених у 1991 році.

“Зміни цих кордонів силою, попри волю українського народу, ніколи не будуть намі акцептовані і завжди будуть намі будуть засуджені”, – заявив він.

“Польша подає руку Україні і зробить усе, щоб інші країни теж подали їй руку”, – заявив президент Польщі.

Також він додав, що “двері до західного світу Україні, зокрема до ЄС, мають залишитися відкритими”.

“Ніхто не може обмежувати це право України (європейські устремління)”, – додав Коморовський.

Окрім того Коморовський зауважив, що Польща як член ЄС, буде підтримувати запровадження безвізового режиму з Україною.

Нагадаємо, що 9 квітня  у Верховну Раду приїхав президент Польщі Броніслав Коморовський з дружиною, президент України Петро Порошенко і весь склад Кабміну. Коморовський виступив перед депутатами з промовою.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Політика
Кнопкодавів каратимуть?

Народний депутат Леонід Ємець вніс законопроект, яким пропонують карати депутатів на строк від трьох до семи років в’язниці за неперсональне голосування. Схожі статті: “УДАР” подав до суду на Рибака і “кнопкодавів” Кримінальне покарання “кнопкодавам” Яценюк проти “кнопкодавів”

Політика
Екс-радниця Саакашвілі складе мандат депутата

Екс-радниця Михайла Саакашвілі Марія Гайдар склала з себе повноваження депутата Одеської обласної ради. Схожі статті: Порядок політичних партій в бюлетені Депутати готують зміни до процедури приватизації майна У виборах 2012 візьме участь 22 політичних партій

Політика
Перспектива миротворців на Донбасі

У вівторок, 29 травня, президент України Петро Порошенко та президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр дали спільну прес-конференцію, під час якої обговорили місію миротворців Організації об’єднаних націй, яка може запрацювати на сході України вже у 2018 році. Схожі статті: Австрія за розміщення миротворців ООН на Донбасі Чи відбудуться вибори на Донбасі Рада …