Бонуси для прокурорів

За розкриту справу працівники прокуратури можуть отримувати грошову винагороду.

Таку ідею подав заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе.

«У Грузії ми побудували таку систему матеріальної мотивації, при якій слідчий, який розкрив справу на мільйони доларів, міг отримати бонус у кілька тисяч. Чому б таку ж систему чи не створити в Україні?»- Зазначив він.

Сакварелідзе має намір домогтися скорочення кількості співробітників прокуратури з 19 тисяч до 10 тисяч і підвищити їм зарплати.

«Так, це ще одна причина, по якій відбувається скорочення. Взагалі я вкрай зацікавлений у тому, щоб домогтися зростання зарплат, бо моя власна становить 6000 гривень, я живу за рахунок своїх колишніх заощаджень. Але довго працювати за низьку зарплату не зможе ніхто», – підкреслив заступник генпрокурора.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Православній церкві України вручили Томос

Вселенський патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію для Православної церкви України. Схожі статті: Розкіш у церкві Путін назвав стратегічну помилку України Новий КПК зробить з України поліцейську державу

Новини
Президент заслухає доповідь силовиків у зв’язку з вибухами поблизу Ічні на Чернігівщині

Президент Петро Порошенко заслухає доповідь силових відомств у зв’язку з ситуацією, що склалась через вибухи на складах боєприпасів поблизу м. Ічня Чернігівської області. Схожі статті: Суд заборонив акцію на Майдані і поблизу головних урядових споруд Президент ветував введення біометричних паспортів Президент Польші виступив у Верховній раді.

Новини
DWnews неправильно формулює війну на Донбасі

У Міністерстві закордонних справ України чекають на уточнення з боку німецького видання DW за використання формулювання “громадянська війна” щодо війни на Донбасі. Схожі статті: Рада підтримає воєнний стан на Донбасі Перенесення виборів на 2015 рік — це пусті слова Чи відбудуться вибори на Донбасі