Яценюк начальник цивільного захисту

Політика

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді призначити прем’єр-міністра Арсенія Яценюка начальником цивільного захисту України.

Про це йдеться в законопроекті №3086, зареєстрованому у Раді 15 вересня цього року.

“Начальником цивільного захисту України є прем’єр-міністр України”, – сказано в документі.

Начальником цивільного захисту Криму пропонується призначити голову Ради міністрів Криму; областей, міст Києва і Севастополя, районів, пропонується призначити голів відповідних місцевих державних адміністрацій.

Начальниками цивільного захисту обласних центрів, міст обласного і районного значення будуть мери міст.

Начальником цивільного захисту центрального органу виконавчої влади, підприємства пропонується зробити керівника органу, підприємства.

Згідно з пояснювальною запискою, прийняття законопроекту дозволить уточнити функції Кабміну та Державної служби з надзвичайних ситуацій в єдиній державній системі цивільного захисту та визначити начальників цивільного захисту України, а також забезпечить ефективне функціонування єдиної державної системи цивільного захисту.

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Політика
Кнопкодавів каратимуть?

Народний депутат Леонід Ємець вніс законопроект, яким пропонують карати депутатів на строк від трьох до семи років в’язниці за неперсональне голосування. Схожі статті: “УДАР” подав до суду на Рибака і “кнопкодавів” Кримінальне покарання “кнопкодавам” Яценюк проти “кнопкодавів”

Політика
Екс-радниця Саакашвілі складе мандат депутата

Екс-радниця Михайла Саакашвілі Марія Гайдар склала з себе повноваження депутата Одеської обласної ради. Схожі статті: Порядок політичних партій в бюлетені Депутати готують зміни до процедури приватизації майна У виборах 2012 візьме участь 22 політичних партій

Політика
Перспектива миротворців на Донбасі

У вівторок, 29 травня, президент України Петро Порошенко та президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр дали спільну прес-конференцію, під час якої обговорили місію миротворців Організації об’єднаних націй, яка може запрацювати на сході України вже у 2018 році. Схожі статті: Австрія за розміщення миротворців ООН на Донбасі Чи відбудуться вибори на Донбасі Рада …